Oficiální web florbalového klubu Chomutov
22.02.2012 | Redakce

Unihoc Florbalová liga škol se přehoupne do své druhé poloviny, čekají nás odvety!

Unihoc Florbalová liga škol se přehoupne do své druhé poloviny, čekají nás odvety!
C H O M U T O V - Ve čtvrtek 23. února pokračuje UNIHOC Florbalová liga základních škol již svým třetím turnajem. Páté kolo uzavře první polovinu soutěže a šestým kolem odstartují odvetné boje. Na palubovku městské sportovní hlay opět vyběhnou čtvrťáci a páťáci ze škol z Chomutova a okolí, aby reprezentovali své školy a předvedli své umění. Uplynulé dva turnaje se nesly v duchu fair play a velmi dobrých sportovních výkonů. Věřme, že tomu tak bude i nadále.
Do projektu Školní ligy, který v letošním roce odstartoval florbalový klub FbC 98 Chomutov, se dosud zapojilo více než 50 dětí z prvního stupně základních škol ve věku od osmi do jedenácti let.

Všechny zúčastněné školy prokazují, že mají celou řadu šikovných hráčů. Liga má za sebou první čtyři kola a nyní se přehoupne přes svoji polovinu. Přichází proto čas na první bilancování. „S průběhem soutěže jsem zatím maximálně spokojen a věřím, že stejně tak i zůčastněné týmy. Prostor dostávají nejen mladí hráči, ale rostou nám také budoucí rozhodčí, kterým je dnes 14-16 let,“ je spokojen sportovní sekretář florbalového klubu Martin Bocian a dodává „Jsem příjemně překvapen, jakou kvalitu mají některé zápasy.“

Na třetím turnaji chystají pořadatelé malou novinku. Po každém utkání vyberou trenéři jednoho nejlepšího hráče svého týmu a ten bude odměněn drobným florbalovým dárkem od partnera projektu značky Unihoc.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři