Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
20.11.2018 | Redakce, ilustrační foto

Událost roku se blíží! Reprezentace Kanady dorazí do Chomutova za týden!

Událost roku se blíží! Reprezentace Kanady dorazí do Chomutova za týden!
C H O M U T O V - Čas letí jako bláznivý a stejně, jako se blíží prosincové Mistrovství světa v Praze, blíží se také přípravný dvojzápas mezi Florbal Chomutov a Floorball Canada. Kanadský národní tým dorazí na sever Čech již za týden, aby zde odehrál dva duely proti místním florbalistům. O oba duely je mezi příznivci florbalu nebývalý zájem, proto věnujte pozornost důležitým informacím!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK SKONČIL!

Avizovaný předprodej vstupenek byl z důvodu velkého zájmu předčasně ukončen! Zájem členů, veřejnosti i základních škol o vstupenky byl neuvěřitelný, proto je v tuto chvíli rozdáno nebo prodáno na každý zápas 800 vstupenek. To jsou celé dvě třetiny kapacity!

VSTUPENKY PŘED UTKÁNÍM

Oba duely začínají v 18 hodin, hala bude pro diváky otevřena o hodinu dříve, tedy přesně v 17:00, kdy také začne prodej vstupenek. Na oba zápasy bude v den utkání uvolněno posledních 400 vstupenek.

VSTUP DO SPORTOVNÍ HALY

Pro komfortnější odbavení návštěvníků bude hlavní vstup tentokrát rozdělen na dvě části. Zvlášť budeme odbavovat diváky, kteří si zakoupili vstupenky v předprodeji a hosty zápasů a zvlášť ty, kteří si jdou vstupenku koupit až na místě. Sledujte prosím pečlivě vyznačené vstupy a případně dodržujte pokyny pořadatelů.

VSTUPNÉ

Vstupné v den utkání je 50 Kč. Přispět však můžete i více. Stejně tak mohou do kasičky při vstupu do haly přispět i ti, kteří lístek dostali zdarma nebo si ho pořídili v předprodeji. Celý výtěžek ze vstupného na oba zápasy věnuje klub Radkovi Zelinkovi, florbalistovi sousední Kadaně, který se ocitl v těžké životní situaci. Přispívat bude možné u vstupu do haly celý středeční zápas a také první třetinu čtvrtečního duelu. Ve čtvrtek během druhé přestávky bude předán symbolický šek.

V KOLIK HODIN DORAZIT?

Jednoduše: čím dříve, tím lépe! Kapacita k sedění je v Městské sportovní hale 700 míst. S ohledem na fakt, že vstupenky nejsou určeny na konkrétní místa je lepší neváhat. Doporučujeme dorazit hned po páté hodině odpolední. Oficiální ceremoniál před utkáním bude začínat v 17:45.

Generální partneři

Hlavní partneři