Těsná první třetina, přesto ženy podruhé poráží Litvínov na domácí půdě

C H O M U T O V - Jeden víkendový zápas a opět střet s Bivojkami z Litvínova. Tentokrát byl ale zápas mnohem vyrovnanější než v září. Když ženy šly do vedení, Bivojky srovnaly. Jakmile šly litvínovské hráčky do vedení, chomutovské ženy srovnaly. Nakonec své vedení udržely domácí bojovnice a zvítězily 6:3.

Další body doma!

Zápas začaly vítěznou bulí domácí hráčky, které hned vyslaly několik střel na Ziegelbauerovou, ta však odolávala náporu jen do 3. minuty, kdy se prosadila Lenka Čiháková. Po tomto úspěšném prosazení chomutovského týmu se do útoku prodraly také soupeřky z Litvínova, které svůj nápor zužitkovaly až v 11. minutě střelou Lady Flaschové. Výsledek byl srovnán, ale o necelé dvě minuty později dotlačila míček za záda domácí Blahníkové litvínovská Lenka Svobodová. Domácí florbalisty prohrávaly, ale štěstěna jim dopřála šanci v podobě trestného střílení, které úspěšně provedla Petra Malecká. Výsledek 2:2 nevydržel na tabuli dlouho, jelikož po proměněném nájezdu se na hřiště vrátila první chomutovská lajna, v níž se i podruhé prosadila Malecká za asistence Schoberové. Za stavu 3:2 svou šanci v podobě nájezdu dostaly i Bivojky, za něž Blahníkovou překonala Tereza Urbášková. Ale ani tento gól nebyl v první dvacetiminutovce poslední. Tři minuty před koncem se trefila Karin Binková a Florbal Chomutov vedl 4:3.

Na to, jak byla první třetina plná gólů, ve druhé nepadl ani jeden. Až ve třetí třetině došlo ke dvěma úspěšně zakončeným akcím, které dovedly chomutovské ženy do vítězného konce – 6:3.