Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA MUŽŮ - 16. KOLO | Heros Florbal Chomutov vs. TJ Sokol Jaroměř | 18:00 | ONLINE | VIDEO
17.07.2019 | Redakce

Soustředění je tady, Florbal Chomutov se na týden stěhuje do Rumburku

Soustředění je tady, Florbal Chomutov se na týden stěhuje do Rumburku
C H O M U T O V - Prázdniny jsou v plném proudu, červenec se přehoupl do své druhé poloviny a to je tradičně čas, kdy Florbal Chomutov vyráží na soustředění! Již osmý rok se naším dočasným domovem stane sportovní areál v Rumburku, který poskytuje veškerý potřebný servis!
Sportovní areál Rumburk. Od roku 2012 pravidelná letní zastávka našeho klubu. Najdeme zde vše, co potřebujeme pro kvalitní sportovní přípravu. K dispozici nám jsou dvě kryté haly, venkovní umělý povrch, písčité kurty, venkovní koupaliště, krytý bazén prostorný areál a hned za jeho branami nádherná příroda a kopce. A v neposlední řadě také dostatečná kapacita ubytování, kterou letos vyčerpáme téměř do posledního místečka. Zatímco při první návštěvě v roce 2012 vyrazilo do Rumburku 81 členů našeho klubu, letos to bude zhruba dvojnásobek a k tomu téměř čtyři desítky hráčů, hráček a trenérů z klubu FbC Jazzmani Žatec.


Společná fotka účastníků soustředění v roce 2018.

Právě partnerský klub ze Žatce již několikátý rok po sobě bereme pod svá křídla a užíváme si společně pestrý sportovní týden. Hlavním obsahem je samozřejmě pilování florbalových dovedností, ale to zdaleka není vše. Každá tréninková skupina, kterých bude letos celkem osm, má v plánu tréninky v krytém bazénu pod vedením plavecké trenérky Pavlíny Pretlové, o kondiční a atletickou stránku se postará Vlasta Bartelsová a nezapomínáme ani na důležitý strečink a kompenzační cvičení v režii Ivany Kordulíkové. Brankářům se po celý týden speciálně věnuje individuální trenér Luboš Šrámek.

Nezapomínejme ani na další přednost rumburského areálu a tou je kuchyně. Skvělé jídlo vydávané formou bufetu tak, aby si každý přišel na své a měl dostatek energie k tréninkům. Malým negativem tak zůstává jen místní nemocnice, která se netěší přílišné pověsti, ale doufejme, že ji nebudeme potřebovat a všichni se vrátí zpět do Chomutova zdraví a natěšeni na start nové sezóny! Odjíždíme v sobotu 20. července ráno!

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři