Oficiální web florbalového klubu Chomutov
CE LIGA JUNIORŮ - 24. KOLO | FB Hurrican Karlovy Vary vs. Florbal Chomutov | 5:6 p. | ONLINE
10.09.2019 | Ondřej Šarša , foto: Roman Dušek

Šestibodový víkend! Chomutov porazil Florbal Exelsior a TJ Slovan Havířov

Šestibodový víkend! Chomutov porazil Florbal Exelsior a TJ Slovan Havířov
C H O M U T O V - Do nové sezóny vstoupili florbalisté Chomutova vítězně. V úvodních dvou utkáních porazili na domácí palubovce havířovský Florbal Exelsior a TJ Slovan. Na sobotní utkání proti Exelsioru dorazil i nový chomutovský maskot, který byl svědkem společně s dvěma stovkami diváků prvního letošního vítězství. V duelu proti Slovanu Havířov se Chomutovští dostali do brankového trháku, který drželi po celé utkání a vyprovodili moravský klub dvouciferným výsledkem.

DRUHÁ VZÁJEMNÁ VÝHRA NAD EXELSIOREM

Vítězství Chomutova proti florbalistům Exelsioru Havířov se nerodilo vůbec lehce. Ve třetí třetině dokázali hosté vymazat brankový náskok Chomutova a zdramatizovali průběh utkání. Snahu odvézt body z nové chomutovské palubovky překazil havířovským florbalistům druhou brankou v zápase Jakub Štěrba, když využil nabídnutou přesilovou hru. Do konce poslední části Chomutovští přidali dvě branky a úspěšně vstoupili do nové sezóny.

Dvaadvacet branek se Slovanem Havířov

Nedělní utkání s TJ Slovan Havířov nabídlo ještě více branek. Chomutov pokračoval v brankových hodech a za první dvě třetiny vstřelil do sítě soupeře 12 branek. Až ve třetí třetině přišel útlum, který využili Slované ke zkorigování výsledku. Chomutovský tým má po prvním hracím víkendu na kontě jako jediný odehrané dva zápasy a prozatím vede 1. ligu mužů.

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři