Oficiální web florbalového klubu Chomutov
DOROSTENKY: FBC DDM Kati Kadaň vs. Florbal Chomutov / Florbal Chomutov vs. FBC Česká Lípa
31.10.2018 | Redakce, ilustrační foto

Se školou na Mistrovství světa! Florbal Chomutov vypravuje tři autobusy žáků

Se školou na Mistrovství světa! Florbal Chomutov vypravuje tři autobusy žáků
C H O M U T O V - Jedinečná sportovní akce, jakou bezesporu Mistrovství světa ve florbale bude, si vyžaduje také mimořádné akce. Proto se Florbal Chomutov v rámci podpory rozvoje florbalu na svých partnerských školách rozhodl zapojit do projektu SE ŠKOLOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA. Díky našemu klubu a vstřícnému postoji škol tak vypravujeme do O2 arény téměř 150 žáků.

SE ŠKOLOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Český florbal připravil pro žáky a studenty škol z celé republiky zajímavou akci. Volné vstupenky na všechna dopolední utkání mistrovství světa ve florbalu, a to jak na zápasy hrané na Podvinném mlýně, tak i do samotného centra šampionátu v O2 aréně. Významnou událost pro celý Český florbal se rozhodl podpořit také jeden z jeho největších členů - Florbal Chomutov.

Náš klub dlouhodobě a úspěšně spolupracuje se Základní školou Chomutov, Březenecká a také ze Základní školou Jirkov, Studentská. Třetí do pomyslné „party“ se letos v září stala další sídlištní Základní škola Chomutov, Zahradní.

Český florbal dává všem žákům vstupné zdarma. My přidáváme našim třem partnerským školách také dopravu za poloviční cenu! A to už je skutečný florbalový zážitek doslova „za hubičku!“

V pondělí 3. prosince si skvělý zážitek z fandění v O2 aréně užijí žáci Základní školy Zahradní, o den později vyráží do dějiště světového šampionátu výprava ze ZŠ Studentská a vše uzavře ve středu 5. prosince Základní škola Březenecká.

Všem partnerským školám touto cestou znovu děkujeme za skvělou spolupráci a věříme, že si všichni žáci i kantoři užijí společně strávené dopoledne v největší tuzemské aréně!

Generální partneři

Hlavní partneři