Oficiální web florbalového klubu Chomutov
08.01.2021 | Redakce, foto: klub

Rozvojové projekty 3/3: Představujeme nového silného partnera klubu DDQ CZ

Rozvojové projekty 3/3: Představujeme nového silného partnera klubu DDQ CZ
C H O M U T O V - V závěru minulého roku jsme vybudovali klubovou posilovnu, představili jsme záměr vzniku nového družstva U21 a potvrdili jsme příchod nového trenéra. Třetím projektem, který management klubu řešil několik měsíců, je příchod nového silného partnera. Víceletou spolupráci mezi Florbal Chomutov a společností DDQ CZ s.r.o., potvrdili v minulých dnech zástupci obou stran svými podpisy!

DDQ CZ novým platinovým partnerem klubu

Otázka financování je denním chlebem vedení každého sportovního klubu. Florbal Chomutov se stejně jako všechny ostatní sporty ve městě může v posledních letech spolehnout na velkou podporu své radnice. A to i v letošním roce, kdy ostatní města často dotace na sport a kulturu razantně škrtají. Rozhodně to však neznamená, že by náš klub rezignoval na hledání dalších možností. Přestože doba „covidová“ není pro uzavírání nových partnerství ideální, jedna taková spolupráce se v závěru loňského roku přeci jen zrodila. Výsledkem je podepsání smlouvy mezi Florbal Chomutov a společností DDQ CZ s.r.o., která se od 1. února 2021 oficiálně stává platinovým partnerem klubu.

Společnost DDQ CZ se zabývá prodejem zabezpečovací a kamerové techniky. V loňském roce otevřela první kamennou prodejnu v Chomutově, kterou naleznete v ulici Bezručova (vedle prodejny Intersport). „Nově podepsané partnerství je pro nás velmi důležité a chtěl bych zdůraznit, že si ho nesmírně vážíme. Obě strany ho totiž uzavřely s vědomím, že s ohledem na současné přerušení soutěží nebudeme zpočátku schopni zcela plnit své závazky. Ani tato skutečnost však pro zástupce společnosti DDQ CZ nebyla překážkou, aby se rozhodli nás podpořit. Vnímám to jako projev obrovské důvěry, která v dnešní ryze obchodní době není samozřejmostí,“ komentuje podpis smlouvy s novým platinovým partnerem předseda klubu Martin Bocian.

Florbal Chomutov se dlouhodobě netají ambicemi stát se superligovým klubem. Nově uzavřené partnerství je dalším důležitým krokem na této cestě. Vznik této spolupráce je spojen se jménem Václava Vilda, muže, který je chomutovskému florbalu dlouhodobě velmi nakloněn. Jako bývalý jednatel společnosti HEROS to byl právě on, kdo stál u prvopočátku spolupráce s dnes již bývalým generálním partnerem A týmu. „Václav pro mě vždy byl zárukou férové a gentlemanské spolupráce. Rád bych mu jménem celého klubu poděkoval za přízeň, kterou nám projevuje,“ vyzdvihuje Martin Bocian.

Příznivce i soupeře našeho klubu tak čeká období zvykání na změnu. Až příště totiž A tým vyběhne na prvoligovou palubovku, bude ho moderátor již oficiálně představovat jako "DDQ Florbal Chomutov".

Václav Vild, obchodní manažer DDQ CZ:
Obě značky spojuje láska a vášeň ke hře

Zajímá vás, co vedlo nového partnera ke spolupráci s naším klubem a proč zvolil oficiální označení "platinový partner"? Přečtěte si vyjádření obchodního manažera Václava Vilda.

Platina je jedním z nejvzácnějších drahých kovů na světě. Svou hodnotou převyšuje dokonce i zlato a jeho hodnota a popularita neustále stoupá. Dlouhá léta stála ve stínu ostatních drahých kovů. Nyní se ovšem o platině hovoří jako o kovu třetího tisíciletí a je stále populárnější.

A nějak podobně se vnímáme i my, námi poskytované služby a specifické zboží, které dodáváme. Naším hlavním mottem v komerčním podnikání je individuální a férový přístup. Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a partnery založené na důvěře, profesionalitě a dlouholetých zkušenostech.

V loňském roce jsme rozhodli expandovat z Mostecké domovské základny do Chomutova a připravujeme otevření dalších poboček v Ústeckém kraji. Na programu jsou také neustálé inovace našeho e-shopu, který jsme narychlo spustili hned v první vlně pandemie, abychom byli včas připraveni na krizový stav a uspokojení potřeb našich zákazníků.

Během první i druhé vlny pandemie jsme začali pomáhat regionálním firmám a organizacím Ústeckého kraje. Ať už finančně nebo dodáním či bezplatným zapůjčením našich technologií na měření lidské teploty nebo sterilizaci vzduchu ve školách a na úřadech.

Mohu všechny příznivce Chomutovského Florbalu ujistit, že naší hlavní „parketou" jsou a budou inteligentní zabezpečovací a kamerové systémy. A protože ani já, ani nikdo z mých kolegů florbal aktivně nehrajeme, rozhodně se nebudeme a nechceme angažovat v nějaké formě poradenství, jak vést klub či zvýšit výkony hráčů. Od toho jsou zde jiné, silné sportovní a manažerské osobnosti, které jsou na správných místech. Těmto lidem důvěřujeme a chceme s nimi spolupracovat, vídat se na přátelské úrovni a zároveň klub finančně podporovat.

Obě značky spojuje láska a vášeň ke hře. Ať je to na jedné straně hra na palubovce s florbalkou, nebo na druhé hra s tabulkami a výběrem vhodných a optimálních parametrů pro námi navržené systémy. Je to hra, která nás především musí bavit! Nejen nás, ale také diváky a fanoušky na straně sportu nebo nakupující zákazníky na straně malo a velko-obchodu.

Václav VILD, obchodní manažer DDQ CZ

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři