Remíza a výhra, takto si vedly dorostenecké týmy

C H O M U T O V - Dva týmy dorostenců hrály o víkendu na ústecké Slunetě a v tatranské Aréně. Oběma týmům se tentokrát dařilo proti ústeckým celkům. Dorostenci A remizovali s Ústím 3:3 a dorostenci B si 4:1 poradili s Ústím B.

Jedna remíza dorostenců A a …

Dorostenci A hráli v Praze v tatranské Aréně. V první mači se utkali s Florbalem Ústí. V první třetině byl výkon obou celků vyrovnaný, ale ve druhé třetině došlo již ke změně výsledku. V čase 22:49 se trefil chomutovský Tomáš Kotlan. Své vedení chomutovští hráči navyšovali i ve třetí třetině. Po trestném střílení šli dokonce do vedení 3:0. Pak se ale do tempa dostali u ústečtí hráči, kteří nebezpečně začali chomutovský náskok snižovat. Zbývalo posledním pár vteřin a dorostenci Florbalu Chomutov stále vedli, ale dvanáct vteřin před koncem přišla srovnávací branka, a tak Chomutovští získali jen jeden bod.

Ve druhém zápase došlo ke střetu mezi našimi dorostenci a pražským Tatranem. Zpočátku se zápas zdál být vcelku vyrovnaný, ale ve druhé třetině se tatranští hráči rozstříleli. Ve svém nasazení nepolevovali ani ve třetině závěrečné, a tak naši hráči prohráli 2:9.

… jedna výhra dorostenců B

Dorostenci B hráli v Ústí, kde se hned v prvním zápase utkali s lounskou Lokomotivou. Do utkání vstoupili velice dobře, dokonce vedli 2:0, ale ve třetině následující došlo ke srovnání výsledku. V poslední třetině proběhla menší přestřelka, která lépe skončila pro lounské hráče. Chomutovští tak podlehli soupeři 4:5.

Ve druhém zápase si ale předchozí zklamání vynahradili. První třetina s domácím ústeckým celkem sice skončila 0:0 a druhá dokonce jen 1:1, ale v poslední části se hráči dostali do vícera šancí. Tyto šance využili, díky čemuž ovládli utkání 4:1.