Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA ŽEN - 2. KOLO | Slavia Plzeň vs. Florbal Chomutov | 3:2 | ONLINE / 1. LIGA MUŽŮ - 2. KOLO | Letka vs. Florbal Chomutov | 10:8 | ONLINE | VIDEO
13.08.2020 | Redakce, foto: Sporty Ústí, Karel Dvořáček

Přihlaste se do fanklubu a získejte vlastní dres a volné vstupy na 1. ligu!

Přihlaste se do fanklubu a získejte vlastní dres a volné vstupy na 1. ligu!
C H O M U T O V - Za pár týdnů odstartuje nový ročník první ligy mužů a spolu s ním opět spousta dramatických florbalových bitev. Pokud patříte k pravidelným divákům utkání A týmu, pak právě pro vás je tu možnost stát se členem fanklubu, získat volné vstupy na všechny domácí zápasy a ještě dárek v podobě dresu s vlastním jménem a číslem! Více v článku.

Co znamená členství ve fanklubu?

Především jde o symbolické projevení sympatií a sounáležitosti s činností našeho klubu. Přihlásit se může každý, kdo má rád Florbal Chomutov a chce mu vyjádřit podporu. Rodiče, kamarádi, známi nebo fanoušci a pravidelní diváci utkání A týmu mužů.

Výhody členství?

Členství ve fanklubu je podmíněno uhrazením ročního příspěvku 300 Kč. Za tento poplatek získá každý člen fanklubu volné vstupy na všechna domácí utkání A týmu mužů a to včetně případných duelů v play off.

Klub Florbal Chomutov zachovává i pro sezónu 2020/2021 běžné jednorázové vstupné na utkání 1. ligy ve výši 50 Kč. Pravidelní návštěvníci našich zápasů tak přihlášením do fanklubu mohou ušetřit stovky korun.

To však stále není vše! Při první registraci obdržíte od klubu jako dárek zápasový dres s vlastním jménem a číslem! A to už se skutečně vyplatí!

Jak se stát členem fanklubu?

Je to jednoduché! Držte se následujících kroků:

1. Vyplňte přihlášku do klubu Florbal Chomutov.

2. Zašlete ji na adresu fanklub@florbalchomutov.cz. Do e-mailu uveďte velikost dresu, číslo a jméno, které požadujete natisknout. Vyplněné přihlášky je také možno odevzdávat u pořadatelského stolku během všech domácích zápasů A týmu.

3. Uhraďte na účet klubu 545556578/2010 roční členský poplatek 300 Kč. Do zprávy pro příjemce uveďte: "Příjmení-fanklub".

Okamžikem uhrazení členského příspěvku se stáváte členem a můžete využívat volné vstupy na domácí zápasy. Dres dostanete nejpozději do čtyř týdnů od registrace. Po jeho doručení vás budeme informovat.

Čím dříve se přihlásíte, tím dříve můžete fandit ve vlastním dresu! Těšíme se na Vás! Společně dokážeme víc!

Váš Florbal Chomutov!

Významní partneři

Hlavní partneři