Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA MUŽŮ - 1. KOLO | Kanonýři Kladno vs. DDQ Florbal Chomutov | 19:30 | ONLINE | VIDEO
17.09.2021 | Redakce

Preview: První domácí utkání ve znamení derby s Florbal Ústí

Preview: První domácí utkání ve znamení derby s Florbal Ústí
C H O M U T O V - 1. liga mužů pokračuje svým třetím kolem, které do Chomutov přivedlo Florbal Ústí nad Labem. Derby v prvním domácím zápase! Na utkání bude možnost zakoupit klubové věci ve fanshopu. Zápas o sever startuje 18. září v 18:00 v MSH Chomutov.

Pohyby v kádru Florbal Ústí

Florbal Ústí nad Labem nebyl na přestupovém trhu moc aktivní. Zaznamenal hlavně odchody. Zajímavý je přestup Radima Kühnela do švédského Karlstad IBF. Miroslav Fořt na začátku přestupového období odešel do mistrovského Florbal MB, kde by ale nezískal kýžené vytížení a tak se vrací do Florbal Ústí na střídavé starty do konce sezóny.  Do Florbal Chomutov se z Florbal Ústí nad Labem vrátil šikovný centr Jiří Šafařovský.

PříchodyzOdchodydo
Miroslav Fořt

střídavé starty z Florbal MB 30. 6. 2022

Miroslav FořtFlorbal MB

Viktor KopeckýSVK


Josef Novákhostování Kanonýři Kladno do 30. 6. 2022

Radim KühnelKarlstad IBF (SWE)

Jiří ŠafařovskýFlorbal Chomutov
Aleš PoloprutskýDDM Děčín IV
Dominik Herzinastřídavé starty do DDM Děčín IV do 30. 6. 2022

Předchozí utkání

Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ 11:5

Ve druhém kole vyzval Florbal Ústí nad Labem v domácí aréně TJ Znojmo. LAUFEN CZ. Oba celky byly nabuzené výhrami v prvním kole a chtěly na vítězné vlně pokračovat. Znojmo sice zaznamenalo rychlou branku, ale domácí ve 12. minutě srovnali, takže poprvé do šaten se šlo za nerozhodného stavu. Druhá třetina už byla jednoznačně v režii domácích, kteří Znojmo nelítostně trestali a nadělili jim hned osm branek. Avšak ve třetí části domácí upustili od své hry ze druhé třetiny a přenechali iniciativu hostům, ale i to stačilo na pohodné vítězství.

branky: 12. Vojtěch Esterka, 24. Dan Semerád, 28. Radek Kužel, 29. Jan Peška, 30. Vojtěch Esterka, 33. Jan Peška, 34. Ondřej Kawulok, 37. Václav Vavruška, 39. Martin Fuchsig, 44. Radek Kužel, 53. Václav Vavruška - 2. Jan Novák, 33. Vojtěch Procházka, 41. Vojtěch Procházka, 42. Jan Gerža, 44. Jiří Šrámek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Marek Netopilík 14 - Lukáš Bauer 11, Jan Hándl 9; po třetinách: 1:1, 8:1, 2:3;

FAT PIPE Start98 Kunratice - DDQ Florbal Chomutov 7:8

Úspěšný vstup do sezóny zaznamenal DDQ Florbal Chomutov ve druhém kole proti FAT PIPE Start98 Kunratice. Chomutov v polovině zápasu držel tří brankové vedení, ale domácí tým utkání zdramatizoval a dotáhl se na rozdíl jedné branky. Nicméně družina Martina Bociana závěr utkání zvládla a z Prahy veze tři body.

branky: 15. Martin Fenik, 16. Martin Fenik, 30. Adam Kulík, 45. Patrik Chládek, 46. Patrik Chládek, 50. Jiří Lebeda, 55. Jan Novotný - 4. Tadeáš Melíšek, 8. Jakub Štěrba, 15. Ondřej Šarša, 20. Jakub Štěrba, 33. Ondřej Šarša, 34. Tomáš Novotný, 41. Jiří Šafařovský, 50. Tomáš Novotný; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Petr 16 - Jan Štěpánek 29; po třetinách: 2:4, 1:2, 4:2;

FANSHOP NA UTKÁNÍ

Fanoušci, kteří dorazí na utkání proti Florbalu Ústí nad Labem, budou mít možnost nakoupit v klubovém fanshopu. Připravena bude řada předmětů s logem našeho klubu. Pokud nebude něco skladem, zoufat nemusíte. Vše je možné objednat klasickou formou s doručením do kanceláře oddílu. Horkým zbožím budou jistě nové zápasové dresy.

SLOVO TRENÉRA MARTINA BOCIANA

První domácí ligový zápas po dlouhé době a hned derby! Velmi se těšíme a věříme v divácky atraktivní duel. Ústí je více než kvalitní soupeř, což potvrdilo svými výsledky v úvodu sezóny. Naše výkony ale rostou každým tréninkem a doma chceme vyhrávat!


Utkání třetího kola 1. ligy mužů DDQ Florbal Chomutov vs. Florbal Ústí nad Labem začíná v 18:00 v MSH Chomutov. Přijďte nás podpořit a ukázat našemu protivníkovi, kdo je vládcem severu! Pokud však nemůžete dorazit přímo do haly, je pro vás připraven textový online přenos zde, nebo videopřenos zde.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři