Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA MUŽŮ - 1. KOLO | Kanonýři Kladno vs. DDQ Florbal Chomutov | 19:30 | ONLINE | VIDEO
06.10.2021 | Redakce

Preview: Na domácí palubce přivítáme ofenzivní Hurricány z Karlových Varů

Preview: Na domácí palubce přivítáme ofenzivní Hurricány z Karlových Varů
C h o m u t o v - Po vítězném návratu z Ostravy přivítáme v MSH Chomutov třetí celek tabulky FB Hurrican Karlovy Vary. Utkání proti velmi ofenzivně laděnému soupeři se odehraje ve čtvrtek 7. října od 20:00.
Při pohledu do tabulky zjistíme, že náš soupeř se nachází na třetím místě tabulky 1. ligy mužů s dvanácti body. Tedy stejně body jako TJ Znojmo LAUFEN CZ a my, avšak máme o utkání méně. Hurricani se nacházejí na třetím místě díky výhře nad Znojmem a nejlepšímu skóre. Jejich brankový rozdíl činí patnáct branek, když v šesti odehraných utkání zvládli nastřílet 49 branek, což je druhá nejlepší bilance ligy, a 34 obdržet.

Při pohledu do individuálních statistik zjistíme,  že Karlovy Vary kralují ofenzivním statistikám. Nově příchozí Michal Strachota kraluje ligovým střelcům se sedmnácti brankami a se 24 body kraluje kanadskému bodování. Jan Zavadil je s osmi asistencemi nejlepší v lize.

POHYBY V KÁDRU FB Hurrican Karlovy Vary


PříchodyzOdchodydo
Jan Lang

AC Sparta Praha

Jakub Pechahostování do BUTCHIS do 30. 6.  2022
Michal StrachotaTJ Sokol Královské VinohradyOndřej HeimerleFlorbal Sokolov
Ondřej Hurtstřídavé starty z AC Sparta Praha do 30. 6. 2022Petr TormaFBŠ Gorily Plzeň
Vojtěch Ježekhostování z BLACK ANGELS do 30. 6. 2022David ČermákIBK Kubánský Klan

Předchozí utkání

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:3

Karlovy Vary v přechozím utkání přivítaly na domácí palubovce TJ Znojmo LAUFEN CZ. Utkání se vyvíjelo do poloviny třetí části jasně ve prospěch domácích, když Vary vedly už 4:1, ale Znojmo se po slepených brankách Maška a Číhala dostalo na rozdíl jedné branky. Trenér hostí si tři minuty před konce navíc vyžádal oddechová čas, ale jeho svěřenci už do konce utkání brankáře Daniel Váradiho nepřekonali a Hurricani se tak radovali z hubené výhry.

branky: 4. Strachota, 22. Nicklas, 28. Strachota, 44. Nushart - 24. Mašek, 53.Mašek, 54. Číhal; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Daniel Váradi 28 - Lukáš Bauer 26; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2.

FBC Letka Toman Finance Group - DDQ Florbal Chomutov 4:9

Šesté kolo 1. ligy mužů zaválo DDQ Florbal Chomutov až do Ostravy na souboj s FBC Letka. Dlouhá cesta se zřejmě na chomutovském výběru podepsala, neboť vstup do utkání vyšel lépe domácím. Ve druhé třetině Chomutov otočil průběh utkání a svému soupeři odskočil. Nastavené tempo držela družina Martina Bociana i ve třetí části, kdy své skóre navyšovala a naopak soupeře moc ke střelám nepouštěla. Konečný výsledek jsou tři body a prodloužení vítězné série.

Branky a nahrávky: 6. Hanzlík (Zach), 13. Hranický (Blana), 17. Hanzlík (Zach), 42. Hranický (Blana) - 16. Šarša (Novotný), 19. Linc (Štěrba), 25. Štěrba (Linc), 29. D. Kellermann (Klement), 31. Linc, 36. Novotný (Šarša), 55. Novotný (Štěrba), 57. Schneider, 60. Novotný (Štěrba).

Rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:3. V oslabení: 0:2. Diváci: 34. Střely na branku: 28:40. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:6, 4:6, 4:9.

SLOVO TRENÉRA MARTINA BOCIANA

Proti Karlovým Varům nás znovu čeká náročné domácí utkání. Soupeř disponuje velkou útočnou silou a ve svém středu má vynikající individuality. Naším úkolem je navázat na dobrý týmový výkon z předchozího zápasu a ukázat, že doma body rozhodně rozdávat nechceme a nebudeme.


Utkání sedmého kola 1. ligy mužů DDQ Florbal Chomutov vs. FB Hurrican Karlovy Vary se odehraje v MSH Chomutov od 20:00. Fanoušky, kteří zavítají přímo do MSH Chomutov žádáme o dodržování aktuálních hygienických opatření. Další možností, jak sledovat utkání je videopřenosem zde nebo textovým přenosem zde.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři