Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA ŽEN - 18. KOLO | Florbal Chomutov vs. Prague Tigers Nehvizdy | 2:3 | ONLINE
30.10.2021 | Redakce

Preview: Chomutov míří do moravské metropole změnit své síly s Gullivers

Preview: Chomutov míří do moravské metropole změnit své síly s Gullivers
C h o m u t o v - Nabitý kalendář 1. ligy mužů pokračuje. V poslední říjnový den je naplánované jedenácté kolo, které zavede DDQ Florbal Chomutov do moravské metropole Brno, kde chomutovský celek změří své síly s místními Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Utkání začíná od 17:00 v hale VUT CESA Brno 1.
Sokol Brno se aktuálně nachází na deváté příčce se třinácti body. Májí tedy stejně bodů jako sedmé Kunratice a osmá Letka. Gulliveři za deset zápasů dokázali vstřelit 52 branek, ale 62 jich obdržet. Svých třináct bodů získali za čtyři výhry a jednu prohru v prodloužení.

Nejproduktivnějším Gulliverem je Václav Černoch, jenž nasbíral deset branek a deset asistencí, čímž je nejlepší týmový nahrávač. Nejlepším střelcem je pak Jakub Matula, který zvládl nastřílet už třináct branek.

POHYBY V KÁDRU Sokol Brno I EMKOCase Gullivers


PříchodyzOdchodydo
Adam Kohútstřídavý start z PANTHERS OTROKOVICE do 30. 6. 2022Kryšfot Induchhostování do Aligators do 30. 6. 2022

Adam KohútPANTHERS OTROKOVICE
Lukáš DvořákStřídavý start do SK Jihlava do 30. 6. 2022

Předchozí utkání

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:4

Domácí TJ Znojmo LAUFEN CZ vstoupili do utkání aktivněji, když brněnským Gullivers moc nedovolili, přesto Gullivers mohli otevřít skóre utkání, když Václav Černoch dostal možnost trestného střílení, ale neproměnil. První branku vstřelili domácí ke konci první třetiny zásluhou Petra Číhala. Domácí po celou dobu zápasu kontrolovali hru a nepřipustili žádné větší komplikace. Ko konci šedesáti minut svítilo na světelném ukazateli skóre 6:4 pro domácí Znojmo. Gullivers si tak připsali již šestou prohru v deseti zápasech.

branky: 18. Petr Číhal, 24. Jan Novák, 28. Vojtěch Procházka, 30. Jan Gerža, 30. Vojtěch Procházka, 56. Petr Mašek - 27. Martin Ulman, 31. Tomáš Foret, 47. Václav Černoch, 60. Jakub Matula.

rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 131; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Daniel Chrást 12; po třetinách: 1:0, 4:2, 1:2.


DDQ Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 8:3

Na státní svátek vzniku samostatného československého státu vyšlo desáté kolo, které zaválo do Chomutova TJ Sokol Jaroměř. DDQ Florbal Chomutov potvrzoval od samého začátku roli favorita, i když ve druhé třetině si utkání si utkání na chvilku zkomplikoval, když dovolil Jaroměři snížit na rozdíl jedné branky. Trenér Martin Bocian proto stáhl formaci na dvě lajny. Tento tah se ukázal jako dobrý, když ve třetí třetině Chomutov nasázel svému soupeři čtyři branky. Utkání řídil šesti body kanadskými body za hattrick a tři asistence Petr Linc.

Branky a nahrávky: 7. Štěrba (Šarša), 15. Novotný (Linc), 18. Linc (Novotný), 37. Melíšek (Holovej), 50. Štěrba (Linc), 57. Linc (E. Kellermann), 58. Linc, 60. Novotný (Linc) - 23. Martínek (Kroupa), 29. Martínek (Kroupa), 48. Nožička (Hrobský).

Rozhodčí: Josef Monzer a Lukáš Procházka. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváci: 253. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 8:3.

SLOVO TRENÉRA MARTINA BOCIANA

Utkání v Brně bude určitě velmi náročné. Bude vyžadovat velkou koncentraci a týmové úsilí. Oproti poslednímu domácímu utkání se musíme prát o každý míček, být rychlejší ve všech směrech a lépe se rozhodovat. Věřím opět v týmový výkon.


Utkání jedenáctého kola 1. ligy mužů mezi Sokol Brno I EMKOCase Gulliversve vs. DDQ Florbal Chomutov v hale VUT CESA Brno 1 v 17:00.  Možností, jak sledovat utkání je videopřenosem zde nebo textovým přenosem zde.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři