Předvánoční turnaj dorostenek přinesl našim hráčkám výhru nad Libercem

C H O M U T O V - Dorostenky stihly ještě před Vánoci odehrát další dva zápasy ve své lize. Hrály v Liberci, kde si poradily 6:3 s místním celkem, ale hned v dalším zápase stejným výsledkem podlehly Turnovu. O tomto víkendu hráli také elévové, kteří hráli v Žatci a Ústí nad Labem.

Jedna výhra k Vánocům

Již v prvním zápase s Libercem do toho šly oba celky naplno, jelikož již od první minuty byly vidět krásné akce na obou stranách. Přestože se šance objevovaly u obou celků, první se do vedení dostal Chomutov. Vedení naše hráčky neudržely dlouho, po třech minutách bylo srovnáno. Ale i výsledek 1:1 zářil na tabuli jen pouhou minutu, pak se prosadily opět liberecké hráčky, které tak šly do vedení 2:1. Druhou třetinu výborně zahájily naše bojovnice, které se s nepříznivým výsledkem nehodlaly smířit. Během této části se výsledek měnil, a nakonec šly oba týmy do poslední části s remízou 3:3. Závěrečnou třetinu ovládly jednoznačně chomutovské florbalistky, které vstřelily tři branky a utkání ovládly 6:3.

Druhý zápas s Turnovem byl zpočátku taktéž vyrovnaný, pak se ale soupeřky proměnily v neřízené střely a po druhé části vedly 1:5. V posledních deseti minutách se chomutovské lvice snažily výsledek otočit, což se jim bohužel nepovedlo, a tak prohrály 3:6.

Elévové si před Ježíškem užili poslední turnaj

Elévové hráli v Žatci a Ústí nad Labem a vedli si velice dobře. Čertíci zvítězili ve dvou ze tří zápasů a Ďáblíci společně s Domečkem ovládli každý jeden zápas.