Poslední zápasy 1. a 2. ligy dorostenců v tomto roce přinesly dvě výhry

C H O M U T O V - Dva poslední zápasy v tomto roce odehráli dorostenci A i B. První liga se hrála v Karlových Varech, kde naši hráči vybojovali dvě výhry proti Prague Tigers a FB Hurrican Karlovy Vary. Zato ve druhé lize se chomutovským hráčům tolik nevedlo, jelikož podehli Jazzmanům ze Žatce a florbalistům z Roudnice.

První liga a šest bodů do tabulky

Chomutovští dorostenci jeli za posledními letošními zápasy do Karlových Varů. V prvním utkání narazili na pražské Tigers, se kterými začali velice dobře. Již v první třetině vedli 2:1 a po první pauze ve svém výborném výkonu pokračovali. Po třiceti minutách na tabuli svítil již výsledek 6:1 ve prospěch chomutovských borců. V poslední části naši hráči své vedení ještě navýšili a zvítězili vysoko – 11:1.

Do druhého střetu je čekali hráči z Karlových Varů. První třetina skončila stejně úspěšně, jako v předešlém zápase – 2:1. V následujících minutách zápas probíhal zcela stejně – chomutovští hráči úspěšně vstřelili dvě branky a svému soupeři povolili jen jednu. Nakonec chomutovští hráči získali další výhru výsledkem 6:3.

Ve druhé lize se nedařilo

Dorostenci B hráli v Krupce, kde se v prvním zápase střetli s žateckými Jazzmany. Zápas začal vyloučením na chomutovské straně, ale žatečtí hráči ho nevyužili. Hned po této chomutovské početní nevýhodě se naši hráči prosadili a šli do vedení 1:0. Nakonec třetinu ovládli 2:1. V následujících minutách ale došlo ke zvratu. Chomutovští hráči byli vylučováni a žatečtí své šance proměňovali. Nakonec dorostenci prohráli 4:5.

I druhé utkání s Roudnicí bylo velice vyrovnané, ale opět neúspěšné. Přestože se naši hráči snažili výsledek převést na svou stranu, v zápase podlehli Roudnici 5:7.