Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
24.11.2018 | Ondřej Šarša, FOTO: Black Angels

Poslední utkání před pauzou. Vedoucí tým Black Angels míří do Chomutova

Poslední utkání před pauzou. Vedoucí tým Black Angels míří do Chomutova
C H O M U T O V - Florbalové mistrovství světa, které se koná v Praze, se nezadržitelně blíží a před reprezentační pauzou se představí na domácí palubovce chomutovští florbalisté proti vedoucímu týmu první ligy mužů. Black Angels nedokázal z posledních třech soutěžních zápasů uspět proti chomutovskému celku. První vzájemné utkání této sezóny skončilo výhrou Chomutova 5:3 v pražských Čakovicích. Nedělní poslední utkání před přestávkou začíná v chomutovské sportovní hale od 19:00.

NEPORAZITELNOST PROTI BLACK ANGELS

Nejproduktivnější hráč Black Angels
Jakub Renčín
Za poslední dvě sezóny nedokázali hráči Black Angels porazit chomutovský tým. V přípravě na minulý ročník vyhrál Chomutov nad pražským celkem 8:1. Následně dvě vzájemná mistrovská utkání také Chomutov zvládl. Celkem v obou duelech padlo 42 branek. Na letošním turnaji Czech Open vybojovali svěřenci Jakuba Šimka historickou bronzovou medaili. V cestě za bronzem porazili ve čtvrtfinále právě zmiňovaný Black Angels 4:1. Nebylo tomu jinak i ve druhém kole první ligy mužů. Chomutovští si odvezli z pražských Čakovic vítězství 5:3.

VEDOUCÍ TÝM

Lepší skóre Black Angels zaručuje první místo před Brnem. Ve třinácti odehraných kolech nasbírali 33 bodů. Chomutov ztrácí na vedoucí tým šest bodů, přičemž má o jedno odehrané kolo méně. V nedělním duelu si budou muset dát pozor florbalisté Chomutova na nejproduktivnějšího hráče Jakuba Renčína. V této sezóně dokázal vstřelit už 26 branek.

Generální partneři

Hlavní partneři