Oficiální web florbalového klubu Chomutov
DIVIZE MUŽŮ - 7. KOLO | Florbal Chomutov U21 vs. FBC Slavia Praha | 9:10 p. | ONLINE
25.02.2020 | Lenka Láryšová

Poslední dva víkendy vyplnily zápasy chomutovské mládeže

Poslední dva víkendy vyplnily zápasy chomutovské mládeže
C H O M U T O V - Během dvou posledních víkendů měly chomutovské mládežnické celky a i jejich trenéři a fanoušci napilno. Představili se nejen starší žáci v rámci ligy, ale také mladší žáci (liga i přebor) a elévové.

Starší žáci na Březenecké a v Lomnici nad Popelkou

Starší žáci Florbalu Chomutov hráli se čtyřmi týmy. V prvním odpoledním zápase si naši hráči sice poradili 5:2 s Jabloncem, ale hned poté jim zcela stejným výsledkem uštědřil prohru FBC Liberec. Poslední dvě utkání byla velice těsná a v obou naši hráči zvítězili 4:3. Zprvu porazili Bivoje z Litvínova, poté Českou Lípu white.

O něco hůře si vedli hráči chomutovského Domečku. Ti 4:2 porazili soupeře ze Sokol Koberovy, ale poté podlehli 4:9 s Českou Lípou blue a 2:7 s Lomnicí.

Výsledky ligy i přeboru mladších žáků

V lize mladší žáci Florbalu Chomutov v Krupce remizovali 4:4 s Libercem. V dalších dvou zápasech sice neměli to štěstí, aby své soupeře porazili, ale jejich prohry byly velice těsné – 3:5 podlehli Kadani a 2:4 Teplicím.

V prvním zápase víkendového přeboru se utkaly dva chomutovské celky – Florbal Chomutov a Florbal Chomutov Harmonie, přičemž právě Harmonie zvítězila 9:1. I v dalších zápasech si vedla dobře, porazila 8:0 Louny a 0:0 remizovala s Litvínovem.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři