21.12.2018 | Ondřej Šarša (FOTO: Miroslav Holub)

Poslední domácí utkání. Zakončí vítězně Chomutov tento rok proti Náchodu?

C H O M U T O V - Dva dny před nejpříjemnějším svátkem roku sehrají florbalisté Chomutova poslední utkání v roce 2018. Do Podkrušnohoří přijede Florbal Primátor Náchod, proti kterému bude chtít Chomutov ukončit sérii tří proher v řadě a zároveň zakončit vítězně tento rok. Náchodští potrápili chomutovský tým ve čtvrtém kole, kdy svěřenci Jakuba Šimka rozhodli utkání až v posledních pěti minutách třetí třetiny. Utkání 17. kola začíná v sobotu 22. prosince od 19:00.

PĚT BRANEK PETRA PASTORA

Florbalisté Náchoda dlouho trápili chomutovský tým. V 54. minutě byl ještě stav vyrovnaný, ale nakonec čtyřmi brankami v závěru rozhodli chomutovští utkání. Ve čtvrtém kole se na chomutovské straně trefil hned pětkrát útočník Petr Pastor a byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Pěti body se blýskl kapitán Ondřej Šarša (1+4).

Výhra Chomutova nad nováčkem první ligy mužů

NOVÁČEK PRVNÍ LIGY NA CHVOSTU TABULKY

Náchodští získali ze šestnácti duelů 8 bodů. Dvě vítězství zaznamenali nad 1. MVIL Ostrava WOOW a SK Bivoj Litvínov, se kterým se dělí o poslední místo první ligy mužů. Dva body ještě vybojovali hráči Náchoda na palubovce Petrovic. Nejproduktivnější hráčem Florbalu Prímátor Náchod je Vojtěch Bureš (17+13). Proti Chomutov v prvním vzájemném utkání přidal ke dvou brankám tři asistence a byl vyhlášen nejlepším hráčem svého týmu.