Nepovedená druhá třetina juniorů. Chomutovští prohráli s Hradcem Králové

C H O M U T O V - Jediným kolem pokračovala KB liga o uplynulém víkendu. Stejně jako mužský "A" tým odehráli chomutovští mladíci domácí utkání v kadaňské sportovní hale. Soupeřem byl třetí tým FbC EMER SHOP Hradec Králové. Po úvodní vyhrané třetině přišel herní výpadek v prostřední části. Přes veškerou snahu se ale svěřencům Martina Bociana nepodařilo utkání srovnat.
22.kolo, neděle 20.1.2019, 16:30
-
FbC Hradec Králové
6:8 (2:0, 1:5, 3:3)
Branky a nahrávky: 19. Kučera (Soukup), 20. Soukup (Halej), 37. Kučera (Soukup), 45. Holovej (Zelinka), 49. Zelinka (Holovej), 60. Holovej (Kučera) - 28. Rosulek (Vykydal), 29. Martínek (Nosek), 34. Stružinský (Hušek), 39. Hušek (Martinek), 42. Vykydal (Bartoš), 59. Erbs (Šejvl), 60. Vykydal (Rosulek).
Rozhodčí: Rousek, Sochůrek. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 50:54. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4, 3:6, 5:6, 5:7, 6:7, 6:8.
Florbal Chomutov: Štěpánek (Slanař) - Vršata, Olejka, Müller, Holubář, Kellermann, Najman, Kučera, Soukup, Karger, Dušek, Holovej, Marek, Rauscher, Zelinka, Pavuk, Halej "C", Švehla, Martinovský
FbC Hradec Králové: Charouz (Hejčl) - Hušek, Rosulek, Vykydal, Kunart, Bartoš, Krejčí, Krejčí, Ponča, Krása, Martínek, Erbs, Šejvl, Stružinský, Nosek

Komentář Martina Bociana (Florbal Chomutov): "Dnes nás lepší výsledek stál výpadek ve druhé třetině, kdy jsme zapomněli, že florbal je týmová hra. Čím hůře jsme v této fázi hráli, tím více si cením, že jsme se z toho dokázali dostat a vrátit se do utkání. Pro příště se podobných výpadků musíme vyvarovat. Díky soupeři, pořadatelům a divákům.