Oficiální web florbalového klubu Chomutov
26.09.2020 | Ondřej Šarša, foto: Roman Dušek

Návrat mužského "A" týmu! V pátém kole Chomutov nastoupí proti Jaroměři

Návrat mužského
C H O M U T O V - Chomutovský mužský "A" tým hlásí návrat na palubovku a již v pondělí nastoupí v domácím utkání proti Florbalu Jaroměř. U většiny hráčů Chomutova bude ukončena povinná karanténa během tohoto víkendu a nebrání tedy již nic v cestě naskočit do pátého kola první ligy mužů. Zápas s Jaroměří začíná od 18:00 v Městské sportovní hale Chomutov. Sobotní duel s Bulldogs Brno je ještě po dohodě se soupeřem odložen a náhradní termín bude upřesněn v nejbližších dnech.

Odložená utkání Chomutova

V uplynulých dnech řádil v chomutovském týmu COVID-19 a všichni hráči včetně juniorského týmu museli povinně na testy a následně do karantény. Z tohoto důvodu bylo domácí utkání s Petrovicemi odloženo, které se mělo odehrát minulý víkend. Po dohodě se soupeřem Bulldogs Brno se odkládá také duel čtvrtého kola, který byl původně naplánován na tuto sobotu (26. září). Důvodem je dobíhající karanténa u většiny chomutovských florbalistů.
Náhradní termíny odložených utkání s Petrovicemi a Brnem budou upřesněny v nejbližších dnech.

3. kolo: Florbal Chomutov - Z.F.K. Petrovice (odloženo)
4. kolo: Bulldogs Brno - Florbal Chomutov (odloženo)

🆕 Z KABINY ÁČKA | Skvělá zpráva při pátku❗ Mužský "A" tým hlásí návrat a již v pondělí nastoupí proti 🦅 Florbal Jaroměř....

Zveřejnil(a) Florbal Chomutov dne Pátek 25. září 2020

Pohyby v kádru Jaroměře

V novém ročníku první ligy mužů se florbalisté Jaroměře musí obejít bez dvou nejproduktivnějších hráčů loňské sezóny. Útočník Dominik Emlar vyměnil dresu Sokolů za karlovský a klub již nemůže využívat střídavé starty Jakuba Kopeckého ze superligového Liberce. Do Pardubic zamířil na hostování ještě brankář Jiří Veinfurter.
Fanoušci Jaroměře se i nadále mohou těšit na Daniela Škeříka, Filipa Krigovského či Tomáše Černého, kteří si prodloužili hostování na severovýchodě Čech. Na trvalý přestup zamířil do kádru Jaroměře Michal Janeček z Pardubic a Daniel Kroupa z Liberce. Střídavé starty do Sokola mají vyřízené Jakub Kárník, Patrik Rozkovec a Daniel Martínek také ze superligového Liberce.

Mladý útočník Dominik Emlar (vlevo na fotografii) zamířil během léta do Karlových Varů.

Úvodní dvě utkání Chomutova

Chomutovští florbalisté nevkročili do nové sezóny podle svého očekávání. Po dvou kolech mají na kontě jediný bod, za úvodní prohru v prodloužení s havířovským Slovanem. V prvním venkovní duelu s nováčkem FBC Letka padl chomutovský tým rozdílem dvou branek. Nepříliš povedený start mohou hráči odčinit v domácím utkání proti Jaroměři, který začíná v pondělí 28. října od 18:00 v Městské sportovní hale Chomutov.

5. kolo:: Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 18:00 (pondělí 28.9.2020) ONLINE | VIDEO

Na utkání s rouškou

Vzhledem k vládnímu nařízení je od 10. září platné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách Prosíme respektujte opatření. Děkujeme předem za spolupráci!


Významní partneři

Hlavní partneři