Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
04.01.2019 | Ondřej Šarša foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Na úvod nového roku míří Chomutov do Brna. V sobotu narazí na Hattrick

Na úvod nového roku míří Chomutov do Brna. V sobotu narazí na Hattrick
C H O M U T O V - Po vánoční pauze vyráží florbalisté Chomutova v rámci 18. kola do Brna. V sobotu vyzve místní FbŠ Hummel Hattrick, který ztrácí pouhý bod na vedoucí Black Angels. První měření sil skončilo lépe pro brněnské florbalisty, když si odvezli vítězství z Chomutova. Kanadskému bodování Hattricku vévodí Luděk Ondráček, který je zároveň nejproduktivnějším hráčem celé ligy. První utkání v roce 2019 začíná v sobotu od 19:00 ve Sportovní hale Maloměřice.

Listopadové vzájemné utkání

Oba celky se utkaly na začátku listopadu 2018. Skóre otevřel už ve 24 sekundě Luděk Ondráček. Brněnský útočník zaznamenal v celém utkání tři branky a čtyři asistence. Chomutovu se podařilo v duelu 11. kola vyrovnat ještě během úvodní třetiny. Poté ale udeřili hosté a Chomutov marně dotahoval brankové manko. Hattrick Brno vyhrál na severu Čech 12:6 a připsal si venkovní vítězství.

Nejlepšími hráči se stali Jiří Šafařovský (Chomutov) a Marek Fuchs (FbŠ Hummel Hattrick Brno)

Nejlepší hráči utkání - Jiří Šafařovský a Marek Fuchs

PRODUKTIVITA HATTRICKU BRNO

V letošní probíhající sezóně vstřelili hráči Brna celkem 146 branek a v produktivitě jsou hned za vedoucím Black Angels. Nejproduktivnější hráčem brněnského celku je Luděk Ondráček . Za sedmnáct utkání nasbíral 62 kanadských bodů. K 32 brankám přidal 29 asistencí. Útočník vévodí celé lize, druhý Jakub Renčín z Black Angels ztrácí 8 bodů.

V souboji o míček chomutovský Vojtěch Semerád a brněnský Luděk Ondráček

Generální partneři

Hlavní partneři