Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
08.11.2018 | Lenka Láryšová, Foto: Vladimír Kapuš

Mladší žákyně dál drtí své soupeřky, starší žáci udrželi své stávající koše

Mladší žákyně dál drtí své soupeřky, starší žáci udrželi své stávající koše
C H O M U T O V - Víkend plný mladších kategorií, tak by se dala nazvat předešlá sobota s nedělí. Mladší žákyně hrály v Kadani, kde porazily Litvínov i Most. Oba týmy starších žáků v lize udržely své stávající koše a v přeboru bojoval jak dívčí tým, tak Domeček.

Mladší žákyně si připsaly další výhry

Mladší žákyně tuto sezónu předvádějí výborné výsledky. Nejen, že předvádějí neskutečné výkony, ale také si úspěšně připisují body do tabulky. V Kadani sehrály tři utkání, z nichž dvě ovládly s přehledem. Prvně sice prohrály s Kadaní 1:3, ale pak se rozjely. Nejdříve si poradily s Litvínovem 5:2 a hned poté s Mostem 4:3.

Přebor a liga starších žáků

V přeboru starších žáků nastoupily oba celky, tedy jak Domeček, tak i tým Girls. Hráči hrající za Florbal Chomutov Domeček si zahráli s Teplicemi a Prty, s nimiž bohužel nevyhráli ani jeden zápas. Teplicím podlehli 2:5 a Prtům 2:7. Dívky si v chlapecké soutěži nevedly o moc lépe, než jejich předchůdci. Prvně vzdorovaly Roudnici, které podlehly 2:4, hned vzápětí bojovaly s SK Dubí, s nímž prohrály 2:5.

Liga starších žáků byla pro Chomutov úspěšná. Tým Florbal Chomutov se před víkendem nacházel ve druhém koši a v sobotu hráče čekali boje s Florbalem Ústí, Dynamem Teplice a Jazzmany ze Žatce. Starší žáci si nevedli špatně a druhý koš obhájili, a to díky výhře 4:3 nad žateckými Jazzmany. Florbal Chomutov B měl své místo ve čtvrtém koši. Ten o víkendu hráči tohoto týmu ovládli, jelikož porazili 4:1 Semily a 5:4 Lovosice.

Generální partneři

Hlavní partneři