Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
03.05.2018 | Lenka Láryšová

Mládežnické kategorie odehrály své poslední zápasy a daly do toho všechno

Mládežnické kategorie odehrály své poslední zápasy a daly do toho všechno
C H O M U T O V - Dorostenci ve svých dvou posledních zápasech zvítězili nad Turnovem – 4:3 i Ústím nad Labem – 3:2. Do závěrečných dvou utkání nastoupily i starší žákyně, které podlehly jak Litvínovu – 0:2, tak Ústí – 2:3.

Dorostenci měli svůj den

Na dorostence tentokrát čekali soupeři z Turnova a Ústí nad Labem. Kluci nenechali nic náhodě a do posledních bojů šli naplno. V prvním zápase vzdorovali konkurenci z Ústí, se kterou během sezóny neměli valné výsledky. Tentokrát to ale bylo jinak a naši bojovníci zvítězili 4:3. S Turnovem se jednalo taktéž o vyrovnané utkání, ale průběžná bilance stála na straně chomutovských florbalistů. Ti svou roli favorita potvrdili a Turnov zdolali 3:2.

Starším žákyním to uniklo o vlásek

Starší žákyně ve své soutěži nevystřídaly moc soupeřů, zato se mohly postupně zdokonalovat, což se dalo vypozorovat z průběžných výsledků. V posledních dvou duelech je čekaly Bivojky z Litvínova a ústecké florbalistky. V obou zápasech se naše žákyně praly o sto šest. Bohužel s Litvínovem to pro ně tentokrát skončilo bez vstřelené branky. Prohrály 0:2. Ve druhém zápase byl výkon značně vyrovnanější, čemuž odpovídá i závěrečné skóre – 2:3.

Generální partneři

Hlavní partneři