Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA MUŽŮ - 1. KOLO | Kanonýři Kladno vs. DDQ Florbal Chomutov | 19:30 | ONLINE | VIDEO
09.04.2011 | Redakce, foto: www.sskvitkovice.cz

Marek Mimra zůstává v Chomutově! V nové sezóně bude hrajícím asistentem trenéra

Marek Mimra zůstává v Chomutově! V nové sezóně bude hrajícím asistentem trenéra
C H O M U T O V - Další otazník pro příští sezónu je odtajněn. Zkušený útočník Marek Mimra, který posílil chomutovské řady v lednu, bude na severu Čech pokračovat i v následující sezóně. Stane se navíc hrajícím asistentem trenéra "A" mužstva. Tím se složení realizačního týmu mužů uzavírá v tříčlenné podobě. Známy jsou také první odchody z týmu a rýsují se další změny. Více v článku.

Realizační tým

Hlavním trenérem zůstává Martin Bocian, jeho asistenty budou tedy Anton Zattovič a Marek Mimra. Nově složený realizační tým bude mít přesně rozděleny kompetence. „Tonda se bude po celý rok starat o kondiční složku tréninku a fyzickou připravenost hráčů, s Markem budeme spolupracovat na herním stylu a taktických věcech,“ přibližuje hlavní trenér jednotlivé funkce.

Změny v kádru

K prvním pohybům také dochází ve složení kádru pro příští ročník 2.ligy. Z hostování se vrací do Litvínova útočník Milan Zelenka. Jeho mise v Chomutově byla splněna, přispěl výraznou měrou k udržení v soutěži a nyní bude mít opět šanci probojovat se do kádru Bivoje pro druhou nejvyšší soutěž. Po třech letech by tým měl opustit také obránce Jan Machovec, jehož další kroky bude určovat studium na vysoké škole.

To je v tuto chvíli vše, co se týče odchodů. Pracuje se na posílení kádru, v hledáčku je několik talentovaných juniorských hráčů, kteří by zapadali do koncepce budoucího směřování mužstva. Mnohem větší pozornost bude v příští sezóně kladena i na "B" tým. „Snahou bude zvýšit hráčskou kvalitu v tomto celku a zajištění podmínek pro dosahování lepších výsledků,“ prozrazuje Martin Bocian.

V příštím týdnu budou s aktuální situací a plánu pro další měsíce seznámeni hráči celé dospělé sekce klubu (muži "A", "B", junioři, dorost). Ihned poté přineseme aktuální novinky zde na webu.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři