Junioři „B“ zaznamenali po dlouhé době výhru, porazili Louny

C H O M U T O V - Junioři „B“ se po čtrnácti dnech volna představili naposledy v roce 2019 a hráli v Rumburku. Zde narazili na DDM Dynamo Teplice a TJ Lokomotiva Louny. V prvním zápase se jim moc nedařilo, ale ve druhém vybojovali výhru 7:6.

Nad Louny získané tři body

V prvním zápase junioři nastoupili proti teplickému Dynamu. Již v první třetině, kterou Dynamo ovládlo jednoznačně 0:5, ukázalo svou sílu, ale chomutovští hráči se ještě nevzdávali. V počátku druhé třetiny přišla i první chomutovská branka, ale pár vteřin nato se opět začal prosazovat soupeř. Teplická nadvláda na hřišti panovala až do samého konce utkání. Chomutovští junioři nakonec prohráli 2:11.

Ve druhém duelu se hráči Florbalu Chomutov střetli s Lokomotivou Louny. Toto utkání nebylo plné jen vstřelených branek, ale také zde bylo několik vyloučeních na obou stranách. V první části zápasu chomutovští hráči vedli 2:0. Své vedení statečně navyšovali i ve druhé patnáctiminutovce, po které vedli 4:0. Až ve třetí třetině se strhlo drama, ale naši bojovníci se o výsledek rvali až do samého konce. Nakonec si vítězství s výsledkem 7:6 vybojovali a mohli tak oslavovat tři body.