19.12.2018 | Ondřej Šarša (FOTO: V. KAPUŠ)

Junioři se představili doma, dorostenci vyzvali v derby Katy z Kadaně

C H O M U T O V - Po čtyřech venkovních utkání se představili na domácí palubovce chomutovští junioři. Ve dvou víkendových utkání proti Havířovu a Otrokovicím vybojovali bod proti Exelsioru za prohru po prodloužení. Dorostenci se vydali v sobotu do Ústí, kde svedli souboj s Karlovými Vary a Kadaní. Proti Hurikánům se jim podařilo uspět, v derby pak těsně padli.

VÍKENDOVÉ DVOJUTKÁNÍ JUNIORŮ

Vyrovnané sobotní utkání juniorů proti Florbal Exelsior Havířov dopadlo lépe pro hostující celek. Po nepovedené první třetině se svěřenci Martina Bociana zvedli a pokaždé dokázali srovnat skóre. Rozhodnout muselo až prodloužení, kde ukořistil bod navíc pro Havířov po necelých dvou minutách Tom Pavlis .

Florbal Chomutov - Florbal Exelsior Havířov 7:8p (0:3, 4:2,3:2 - 0:1)

Do nedělního utkání nastoupili junioři proti papírově těžšímu soupeři. Do Chomutova zavítali PANTHERS OTROKOVICE. V sestavě nechyběl už také kapitán Ondřej Halej, který pomáhal mužskému "A" týmu v sobotním utkání v Havířově. Prohře 8:4 ale nezabránil a po třetinách 2:2, 1:3, 1:3 si Otrokovice zapsali tři body do tabulky G2 ligy.

Florbal Chomutov - PANTHERS OTROKOVICE 4:8 (2:2, 1:3, 1:3)

Junioři si připsali bod za prohru v prodloužení s Havířovem

TĚSNÁ VÝHRA I PROHRA DOROSTENCŮ

Dvě napínavá utkání sehráli o uplynulém víkendu dorostenci Chomutova v Ústí nad Labem. V prvním utkání proti Hurikánům z Karlových Varů vystřelil vítězství obránce Daniel Kellermann. Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby vstřelil svojí druhou brankou v zápase a zajistil tři body pro Chomutov. Stejný počet branek zaznamenala Adriana Hýsková.

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 5:6 (1:2, 3:1, 1:3)

Ve druhém utkání se museli dorostenci vypořádat bez několik opor, které se přesunuli na zápas juniorů. Oslabený tým ale předvedl skvělý výkon a prohrál těsně v derby s Kadaní.

FBC DDM KATI KADAŇ - FLORBAL CHOMUTOV 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)