Junioři opět nezvládli další dvě utkání a jsou desátí

C H O M U T O V - Junioři tentokrát hráli v Teplicích, kde jejich soupeři byli týmy z páté a sedmé pozice v tabulce – SK Bivoji Litvínov a FBC Vipers Most. Ani během tohoto víkendu se jim nevedlo. V prvním zápase podlehli 2:6 Mostu a ve druhém utkání 3:7 Litvínovu.

Další dvě prohry znamenají desáté místo v tabulce

První zápas zahájil lépe soupeř z Mostu, který již po dvaceti vteřinách vedl 0:1. Poté se ale naskytla naděje pro chomutovské hráče, když došlo k vyloučení mosteckého Tomáše Barmy. Tuto možnost ale naši hráči nevyužili, a tak do druhé třetiny šli za nezměněného výsledku. Do druhé třetiny brankou vstoupil opět Most, který své vedení velice úspěšně navyšoval. Ve 23. minutě přišla i první úspěšně proměněná šance Chomutova, to ale na tuto třetinu bylo málo. Florbal Chomutov prohrával 1:4. Posledních patnáct minut proběhlo jako celé utkání. Střelba a šance byly celkem vyrovnané, ale proměněné šance už bohužel ne. Nakonec chomutovští junioři prohráli 2:6.

Po první třetině s Bivoji chomutovští florbalisté prohrávali 0:2. Ve 23. minutě se ale trefil Patrik Karger a došlo ke snížení. Toto snížení nevydrželo dlouho, jelikož čtyři minuty od poslední branky se litvínovští trefili dvakrát a chomutovští jednou, výsledek byl 2:4. Poslední třetina zahrnovala nejen vstřelené branky, ale také vyloučení na obou stranách. Přesto všechno ale naši hráči prohráli 3:7.