Junioři během víkendu dvakrát prohráli, v tabulce jsou poslední

C H O M U T O V - Junioři hráli v Krupce, která se nachází nedaleko Teplic a střetli se zde se dvěma týmy – Teplicemi a Děčínem. Ani s jedním celkem bohužel naši hráči nezvítězili, což je v soutěži poslalo na poslední místo tabulky.

Začátek slibný, konec horší

Do utkání s Teplicemi naši junioři nevstoupili vůbec špatně. Sice v prvních minutách prohrávali 0:2, pak se ale rozstříleli a ještě než byl odzvoněn konec první třetiny, dokázali výsledek otočit na 3:2. V počátcích druhé třetiny tepličtí sice opět přetočili výsledek na svou stranu, ale Chomutov neztrácel naději a o vyrovnání bojoval. To se i vyplatilo a před koncem druhé části bylo skóre 4:4. Těsně před koncem se ale tepličtí florbalisté ještě jednou prosadili, a tak naši hráči byli pozadu o jednu branku. V poslední třetině došlo již na lámání chleba. Chomutovští junioři nedokázali udržet krok a prohráli 4:9.

S Děčínem byl zápas o poznání horší. V první části se chomutovští do úspěšného zakončení nedostali a po prvních patnácti minutách prohrávali 0:3. Druhá třetina jim přinesla jednu branku z hokejky Matyáše Rauschera, ale ani Děčín neotálel. Výsledek byl po druhé části 1:6. V posledních patnácti minutách padala doslova jedna branka za druhou, ale ke vší smůle do chomutovské svatyně. Pouze jednou byl překonán děčínský gólman, a to Jakubem Steklým. Chomutovští tak ze zápasu odešly s prohrou 2:15.