Oficiální web florbalového klubu Chomutov
09.10.2019 | Lenka Láryšová, Foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Junioři B získali první výhru s Roudnicí, starší žáci si drží v koších své pozice

Junioři B získali první výhru s Roudnicí, starší žáci si drží v koších své pozice
C H O M U T O V - Junioři B mají za sebou již první čtyři zápasy – dva odehráli v Litvínově a dva v Roudnici, ale až během druhého hracího víkendu se jim podařilo zvítězit. Starší žáci sehráli další malý "turnájek" ve svých koších a vedli si velice dobře. Poprvé se také letos představila přípravka.

Junioři B získali nad Roudnicí výhru 6:3

První zápasy se našim juniorům moc nevyvedly. Hned v prvním utkání junioři podlehli Lovosicím – 2:10 a ve druhém těsně nestačili na Louny – 3:5. O druhém hracím víkendu se střetli s teplickým Dynamem. To jim nic nedalo zadarmo a junioři padli 4:15. Čtvrtý zápas s Roudnicí byl ale již zcela jiný. První dvě třetiny byly sice dost vyrovnané, ale v poslední patnáctiminutovce junioři ukázali své kvality a Roudnici porazili 6:3, díky čemuž si připsali své první tři body do tabulky.

Starší žáci drží své pozice

Tým starších žáků Florbal Chomutov má svou pozici v 1. koši a tu statečně hájí. V prvním zápase si hráči poradili s Českou Lípou white – 6:0, pak sice nestačili na Liberec, od kterého obdrželi porážku 0:4, ale ve třetím a čtverém zápase opět ukázali svou formu a zvítězili 8:1 s Děčínem a 5:4 s Ústím.

Výborně si také vedli hráči, kteří hrají za Florbal Chomutov Domeček a nacházejí se v pátém koši. Ti totiž během posledního víkendu neodešli z hřiště ani jednou poražení. Poradili si 8:1 s Lokomotivou Louny, 6:4 s Jirkovem a 5:2 s Libercem.

Přípravky nastoupily poprvé v této sezóně

Všechny tři týmy přípravek - Ďáblíci, Čertíci a Domeček se o víkendu zúčastnily turnaje v Teplicích a nevedlo se jim vůbec špatně. Dokonce si to všechny tři týmy náramně užily a každý člen se ten den bavil florbalem.

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři