I béčkové týmy se o víkendu představily na hřišti

C H O M U T O V - Junioři hráli v Teplicích, kde se utkali s Jirkovem a Kadaní. Ani v jednom zápase nezaznamenali úspěch. S Jirkovem prohráli 3:4 a s Kadaní 1:10. Dorostenci hráli na domácím hřišti, kde odehráli zápasy s Mostem a Teplicemi. Oba zápasy dovedli do úspěšného konce a získali tak šest bodů.

Nepovedený víkend juniorů

S Jirkovem junioři do utkání vstoupili velice dobře. Po první třetině vedli 1:0, pak dokonce své vedení navýšili na 2:0. Po druhém gólu se Jirkov dostal také k zakončení a srovnal na 2:2. Před koncem druhé třetiny došlo ještě k úpravě výsledku na 3:2 ve prospěch chomutovských hráčů. V poslední třetině se ale víckrát prosadil jirkovský soupeř, který nakonec utkání ovládl 3:4.

S Kadaní se chomutovským juniorům nevedlo již od samého začátku. Po první třetině naši hráči prohrávali 0:3. Pak sice přišla první chomutovská vlaštovka, ale ani ta jaro neudělala a naši hráči opět začali ztrácet. Nakonec Kadani podlehli 1:10.

Dorostenci na vlně vítězství

V první a druhé třetině s Mostem byl zápas hodně vyrovnaný, jakmile dali chomutovští gól, mostečtí Vipers výsledek okamžitě dorovnali. Po dvaceti čtyřech minutách byl výsledek 3:3. O vítězi rozhodla tedy až poslední část hry. Do té lépe vstoupili mostečtí hráči, ale Chomutovští si dali záležet a zvítězili 6:5.

Druhý zápas s Teplicemi byl taktéž velice vyrovnaný. Po první třetině byl výsledek nerozhodný – 1:1, ale ve druhé části naši dorostenci začali proměňovat své šance, což je posunulo do vedení 4:2. Poslední dvanáctiminutovka byla drama. Tepličtí hráči výsledek snížili na 4:3 a srovnání bylo na dosah. Ale hráči Florbalu Chomutov prokázali pevné nervy, přidali ještě jednu branku a zvítězili 5:3.