Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1.LIGA ŽEN (15:15): FBC Česká Lípa vs. Florbal Chomutov (ONLINE) / KB LIGA JUNIORŮ (15:00): Florbal Primátor Náchod vs. Florbal Chomutov (ONLINE)
18.05.2018 | Redakce, foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Helena Cimrmanová bude od nové sezóny hrající asistentkou trenéra žen

Helena Cimrmanová bude od nové sezóny hrající asistentkou trenéra žen
C H O M U T O V - V plném proudu jsou také přípravy na nový soutěžní ročník 1. ligy žen. V tuto chvíli známe složení realizačního týmu. Ten stejně jako loni povede hlavní trenér David Tauš, kterému bude nově asistovat Helena Cimrmanová.
Vznik ženského florbalu v Chomutově se datuje do roku 2009 a Helena Cimrmanová byla u toho. Během prvních dvou sezón odehrála ve 2. lize 31 utkání a nasbírala 40 bodů (25+15). V té době tvořila produktivní útočnou trojici s Kateřinou Oličovou a Petrou Wildumetzovou. Již tehdy patřily k vynikajícím hráčkám, které i díky zkušenostem z nejvyšších soutěží svými výkony táhly mladý, nově se tvořící celek.

V roce 2011 přerušila Helena Cimrmanová svoji kariéru, aby se k florbalu vrátila o pět let později. V roce 2016, ve svých devětatřiceti letech, znovu nastoupila za Chomutov, tentokrát již v 1. lize. Od nové sezóny bude navíc hrající asistentkou hlavního trenéra Davida Tauše. Díky svým obrovským zkušenostem bude pro tým velkým přínosem jak na hřišti, tak i na lavičce a my ji přejeme hodně úspěchů a zdraví!

Generální partneři

Hlavní partneři