16.10.2019 | Ondřej Šarša, foto: Roman Dušek

Florbalisté Chomutova se chystají na nováčka první ligy mužů Gullivers Brno

C H O M U T O V - Tři dny po školním utkání na Kladně se florbalisté Chomutova chystají na další prvoligový duel. V sobotu 20. září dorazí pod vrchol Krušných hor nováček Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. V historii se Chomutov nikdy nesetkal s druhým brněnským celkem působící ve druhé nejvyšší lize, takže se bude jednat o první vzájemný duel v ligové soutěži. Utkání začíná v 17:00 v Městské sportovní hale Chomutov.

POSLEDNÍ UTKÁNÍ GULLIVERS

Minulý víkend vyzval nováček stejného soupeře, jako Chomutov ve středu ve školním utkání. Ve sportovní hale VUT CESA Brno 1 přivítal středočeský klub Kanonýři Kladno. Brněnský tým se zkušeného týmu nezalekl a statečně s ním bojoval. Odměnou jim byl vytěžený bod z duelu. SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS prohrál s Kanonýry 5:4 po prodloužení.

6. kolo: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 4:5p
Branky: 3. Michal Házy, 15. David Novák, 19. Martin Ulman, 28. Tomáš Foret - 2. Dominik Janda, 8. Jan Louvar, 28. Aleksander Trofimov, 38. Michal Skuhrovec, 61. Joel Ahlin; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 212; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 17 - Ondřej Lupoměch 20; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:0, 0:1;

Utkání 6. kola mezi SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS a Kanonýři Kladno

POSLEDNÍ ZÁPAS CHOMUTOVA

Po dvou letech si florbalisté Chomutova vyzkoušeli atmosféru školního utkání. V předehrávce 10. kola viděla necelá tisícovka školáků na Kladně vítězství Chomutova po samostatných nájezdech. Skvělý a poctivý výkon přinesl ovoce v podobě dvou důležitých bodů do tabulky první ligy mužů.

Předehrávka 10. kola: Kanonýři Kladno - HEROS Florbal Chomutov 6:7pn
Branky: 6. Aleksander Trofimov, 13. Joel Ahlin, 19. Jan Louvar, 29. Aleksander Trofimov, 40. Jan Louvar, 43. Filip Ullmann - 19. Petr Linc, 26. Ondřej Šarša, 31. Tadeáš Melíšek, 45. Ondřej Halej, 46. Jakub Štěrba, 49. Petr Linc, N Jakub Štěrba; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 931; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 22 - Jan Vlček 27; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:3, 0:0;