22.12.2014 | Redakce, foto: Petra Baláčková

Florbalisté Chomutova poprvé v sezóně porazili Karlovy Vary, duel rozhodli v poslední třetině

C H O M U T O V - Poslední zápas tohoto roku sehráli chomutovští hráči, když v 16. kole Národní ligy cestovali do Františkových Lázní, kde hrají svá domácí utkání FB Hurrican Karlovy Vary. Na začátku třetí třetiny domácí Hurikáni vyrovnali stav na 3:3, ale poté úřadoval už jen Chomutov. Vítězný gól vstřelil v 46. minutě kapitán Daniel Fokt. Poté přidali branku ještě Novotný a Pastor. Chomutov přezimuje jako lídr své západní skupiny.

Národní liga mužů - skupina Západ

FB Hurrican Karlovy Vary - FbC 98 Chomutov
3:6 (0:2, 2:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 24. Macek (Bečka), 25. Mosler (Němeček), 44. Mosler (Gasparik) – 5. Chytrý (Trávníček), 20. Štěrba (Trávníček), 34. T. Fiala (Pastor), 46. Fokt (Pačmag), 53. Novotný (Pačmag), 60. Pastor.
Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 32:26. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:6.

FBC Plzeň: Körber (Šuchman) – Růžek, Soukup, Oliverius, Něměček, Novák, Mosler, Macek, Gasparik, Kalina, Rybka, Smolka, Bečka, Mazanec, Černý, Malhocký.

Chomutov: Burda (Vlček) - Pačmag, Novotný, Šarša, Bejček, Krajník, Chytrý, Fokt (C), Morava, Kämpf, Dudek, Jäschke, Pastor, Trávníček, Fiala T., Štěrba, Kopp.