Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
21.09.2018 | Lenka Láryšová, foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Florbal Primátor Náchod, tak zní jméno dalšího soupeře pro muže

Florbal Primátor Náchod, tak zní jméno dalšího soupeře pro muže
C H O M U T O V - Chomutovští muži mají za sebou první tři utkání, ze kterých vyšli dvakrát vítězně a jednou odešli s těsnou prohrou. Náchod jako nováček ligy je na tom v průběžném hodnocení hůře. Tento soupeř má také odehrané tři zápasy, ale ze všech odešel s prohrou a jejich brankový rozdíl je -19 branek. Potvrdí chomutovští muži svou pozici favorita, nebo náchodští hráči překvapí a vybojují si před domácími diváky své první body?

Florbal Primátor Náchod

Tento tým ještě v loňské sezoně hrál Národní ligu – východ, ale přesto, že cesta postupu byla trnitá, letos konečně hráči Náchodu bojují ve druhé nejvyšší mužské lize v České republice. Florbal Primátor Náchod v předešlé sezóně ovládl základní část Národní ligy, kdy z celkem 22 odehraných utkání vybojoval 17 výher. V play-off se náchodští hráči utkali s Horní Suchou a Opavou, přes které přešli až do finále, kde je čekal Rožnov pod Radhoštěm. S tímto soupeřem sice prohráli 0:3 na zápasy, ale Rožnov se vzdal postupu, a tak náchodský klub využil šance.

Náchodskou hvězdou se stal Vojtěch Bureš, který za 27 zápasů získal 57 kanadských bodů, a pouze jedenkrát mu byl udělen dvouminutový trest. V brance zazářil Vlastimil Skalický, který ovládl svým výkonem tabulku východní Národní ligy.

Generální partneři

Hlavní partneři