Dorostenky zvítězily nad Kadaní a Turnovem, výborně si vedli i starší žáci

C H O M U T O V - Dorostenky si připsaly další body do tabulky, tentokrát si poradily 4:1 s Kadaní a 6:0 s Děčínem. V přeboru starších žáků válcovali své soupeře chlapci, kteří vyhráli všechna tři utkání. Jednu výhru si v této soutěži připsaly i dívky. Skvěle si také vedli mladší žákyně a elévové.

Dorostenky stále vládnou lize

Dorostenky jely do Turnova, kde je čekal soupeř z Kadaně a Děčína. V prvním zápase s děčínskými hráčkami naše florbalistky nedopustily žádné komplikace. V první třetině první chomutovskou branku vstřelila Adriana Hýsková, hned ve druhé třetině přidala druhou a na ni dvakrát navázala Barbora Vaňková. V poslední části si výsledek hráčky pojistily a zvítězily 6:0.

S Kadaní byl souboj již o něco složitější, a přestože první třetina nepřinesla žádnou branku, ve druhé části padly za záda kadaňské gólmanky dokonce dvě přesně mířené střely. Náskok 2:0 nebyl nic moc, ale na jeho navýšení se muselo počkat až do poslední desetiminutovky, kdy se dvakrát prosadil chomutovský celek a jednou ten kadaňský. Dorostenky Florbalu Chomutov tak zvítězily 4:1.

V přeboru starších žáků zářil Domeček

Do víkendových zápasů v rámci přeboru vstoupily oba celky. Lépe si ale tentokrát vedl chomutovský Domeček, tedy chlapecký tým. Hráči tohoto celku se střetli SK Štětí, které porazili 7:3 a s Litoměřicemi, s nimiž si poradili 16:1. Vedle nastoupily i dívky, které sice podlehly Štětí 1:7, ale Litoměřice porazily 10:7. V posledním zápase se střetly chomutovské celky, přičemž vítězně z tohoto duelu vyšli hráči Domečku, a to 9:1.

Mladší žákyně a elévové

Mladší žákyně bojovaly v České Lípě, kde získaly tři výhry ze čtyř. Nejenom, že porazily 3:2 Českou Lípu blue, ale také si poradily 3:2 s Podbořany a 4:1 s Turnovem. Jedinou prohru 3:5 jim uštědřily kadaňské Katyně.

Liga elévů byla pravdu rozmanitá, jelikož na hřiště nastoupily všechny tři celky: Florbal Chomutov Red, Florbal Chomutov White a Florbal Chomutov Domeček. Červení hráči prvně svá tři utkání prohrála, ale v posledním zazářili a 7:5 porazili Louny Red. Bílí hráči se hned od začátku rozjeli a poradili si se třemi soupeři: 9:4 porazili Louny Blue, 9:3 SK Štětí a 7:3 Most blue. Nejlépe si však vedli hráči Domečku, kteří porazili 9:6 Děčín White, 12:2 Litvínov Yellow, 18:3 DDM Teplice a 5:3 Florbal Ústí Red.