Dorostenky v Kadani prohrály s Libercem i Litvínovem

C H O M U T O V - Dorostenkám se přetrhla šňůra plná vítězství, jelikož v Kadani podlehly nejen libereckému celku – 0:4, ale také tomu litvínovskému – 0:6. O víkendu ke svým dalším zápasům nastoupili také mladší žákyně a elévové.

Dorostenky tentokrát podlehly

Dorostenky hrály v Kadani, kde se v prvním sobotním utkání střetly s hráčkami týmu FBC Liberec. Zápas začal zpozvolna, jenže v polovině první třetiny přišla první liberecká branka. Ve druhé třetině se snažily chomutovské hráčky aktivně výsledek dorovnat, ale Liberec se následně dostal do příležitosti a navýšil své skóre na 0:2. Bohužel ani v poslední desetiminutovce se našim dorostenkám nedařilo, a nakonec libereckým hráčkám podlehly 0:4.

Ve druhém zápase se střetly s Bivojkami z Litvínova. Bohužel i tentokrát dorostenkám chybělo štěstí, jelikož soupeřkám se dařilo vše a našim hráčkám pomálu. Nakonec tomuto soupeři mladé hráčky Florbalu Chomutov podlehly 0:6.