Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
20.12.2018 | Lenka Láryšová, Foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Dorostenky v Kadani prohrály s Libercem i Litvínovem

Dorostenky v Kadani prohrály s Libercem i Litvínovem
C H O M U T O V - Dorostenkám se přetrhla šňůra plná vítězství, jelikož v Kadani podlehly nejen libereckému celku – 0:4, ale také tomu litvínovskému – 0:6. O víkendu ke svým dalším zápasům nastoupili také mladší žákyně a elévové.

Dorostenky tentokrát podlehly

Dorostenky hrály v Kadani, kde se v prvním sobotním utkání střetly s hráčkami týmu FBC Liberec. Zápas začal zpozvolna, jenže v polovině první třetiny přišla první liberecká branka. Ve druhé třetině se snažily chomutovské hráčky aktivně výsledek dorovnat, ale Liberec se následně dostal do příležitosti a navýšil své skóre na 0:2. Bohužel ani v poslední desetiminutovce se našim dorostenkám nedařilo, a nakonec libereckým hráčkám podlehly 0:4.

Ve druhém zápase se střetly s Bivojkami z Litvínova. Bohužel i tentokrát dorostenkám chybělo štěstí, jelikož soupeřkám se dařilo vše a našim hráčkám pomálu. Nakonec tomuto soupeři mladé hráčky Florbalu Chomutov podlehly 0:6.

Mladší žákyně a elévové

Mladší žákyně hrály v Liberci, kde se střetly Turnovem, Litvínovem a Podbořany.

Ve skupině elévů nastoupily všechny chomutovské celky. Florbal Chomutov Red se utkal s Jazzmany ze Žatce a Lovosicemi White. Hráči Florbalu Chomutov White se utkali s Louny Blue, Podbořany a Lovosicemi Black. Zatímco tým Florbal Chomutov Domeček se střetl s Louny Red a Lovosicemi White. V jednom střetu se dokonce utkaly dva chomutovské týmy, a to florbal Chomutov Domeček a Florbal Chomutov Red.

Generální partneři

Hlavní partneři