Dorostenky stále drží krásné 2. místo, o víkendu se hrál i přebor starších žáků

C H O M U T O V - O víkendu hrály dorostenky v Roudnici nad Labem, kde se střetly s Turnovem a Ústím. S prvně zmíněným celkem naše hráčky sice prohrály 1:4, ale hned v následujícím zápase si se soupeřkami z Ústí poradily 9:3. Během víkendu se také v přeboru představili starší žáci a rozehrálo se další kolo ligy elévů.

Dorostenky se praly, aby udržely druhé místo

S Turnovem to nebyl tak jednoznačný zápas, jak by se podle výsledku zdálo. V první třetině sice naše hráčky prohrávaly o jednu branku, ale v počátku druhé desetiminutovky skóre srovnaly. Poté se ale soupeřky rozstřílely a chomutovské dorostenky podlehly 1:4. Zato s Ústím začaly hráčky velice dobře. Po první třetině šly do krásného vedení 2:0 a to postupně ve druhé třetině navyšovaly. Sem tam přišel ústecký gól, ale to chomutovské bojovnice nerozhodilo. S ústeckými soupeřkami si tak poradily 9:3.

Starší žáci a elévové

V pětkovém přeboru starších žáků se představil jak chlapecký, tak dívčí celek. Kluci si vedly obstojněji, jelikož ti v duelu s Litoměřicemi zvítězili vysoko 15:1. ve druhém zápase však podlehly SK Štětí 7:11. Děvčata bojovala statečně. S Litoměřicemi prohrály jen o jeden gól – 3:4 ale se Štětím podlehly 1:4.

Do dalších zápasů elévové vstoupily s velikým nadšením a touhou po radosti z vítězství! A nevedly si vůbec špatně. Hráči Florbalu Chomutov Domeček se střetly s Mostem blue, Louny blue a Chomutovem Red a ze všech utkání vyšly jako vítězové. Obdobně si vedli hráči týmu Florbal Chmutov White, kteří porazili Jirkov, Louny red a Litvínovem Yellow.