Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
25.10.2018 | Lenka Láryšová, foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Dorostenky ovládají tabulku 1. ligy, v přeboru bojovali i starší žáci

Dorostenky ovládají tabulku 1. ligy, v přeboru bojovali i starší žáci
C H O M U T O V - Dorostenky za dalšími boji odjely do Mostu, kde si jednoznačně poradily se svými soupeři. Turnov porazily 6:2, FBK Wings Most dokonce 8:0. Výborně si také vedly mladší žákyně. Ke svým dalším zápasům nastoupili starší žáci, mladší žákyně a elévové.

Dorostenky opět jasně vítězí

Chomutovské dorostenky se proti svým dalším soupeřům postavily v mostecké hale ve Velebudicích. Hned v první zápase je čekal místní celek FBK Wings Most. Do zápasu vstoupila naše děvčata velice dobře a po celou dobu zápasu měla nad soupeřkami převahu, což se promítlo na výsledku – 8:0. Ve druhém zápase se dorostenky střetly s o něco silnějším Turnovem. V první třetině byly oba týmy vyrovnané, pak se ale chomutovské hráčky rozjely a Turnov porazily 6:2.

Mladší žákyně – 4 zápasy a 4 výhry

Ani mladší žákyně nijak nezahálely a úspěšně hájily barvy chomutovského klubu. Hned v prvním zápase si 3:0 poradily s Turnovem. Poté navázaly na svou formu z předešlého zápasu a 9:1 porazily podbořanské Tuleňky. Ani ve třetím a čtvrtém zápase naše mladá děvčata nepolevila, jelikož 11:3 si poradila s Libercem Chrastava a 7:4 s SK Dubí!

A co starší žáci a elévové?

V přeboru starších žáků nastoupily jak děvčata, tým Girls, tak Domeček. Bohužel ani jednomu celku se příliš nedařilo. Čistě dívčí tým Florbal Chomutov Girls narazil na Prty a Teplice, se kterými prohrály dvakrát 1:10. Florbal Chomutov Domeček naopak narazil na Roudnici a SK Dubí, proti kterým prohrál 3:14 a 7:11.

V lize elévů opět nastoupily všechny tři týmy – Domeček, Red, White. Nejlépe ze všech si vedl tým Florbal Chomutov Red, který na úkor svého klubového bratra Florbal Chomutov White získal výhru 7:5 a vybojoval remízu 8:8 s Litvínovem Black. Se stejným soupeřem si také poradili hráči „Bílých“, kteří ho porazili 8:6.

Generální partneři

Hlavní partneři