Dorostenky i starší žáci odehráli velmi vyrovnaná utkání

C H O M U T O V - Dorostenky své dva zápasy odehrály ve Strupčicích. V první zápase se utkaly s Libercem, kterému podlehly těsně, 2:3. Druhým soupeřem se staly dorostenky z Teplic. S těmi udržely vyrovnané utkání až do konce a remizovaly 1:1. Starším žákům se v souhrnu vcelku vedlo.

Dorostenky remizovaly s Teplicemi

Do první zápasu dorostenky nastoupily v dobré kondici. První třetině sice šel Liberec do rychlého vedení, ale chomutovské bojovnice se držely hned v závěsu a dokázaly srovnat na 1:1. Ke smůle našich hráček, ale byla vyloučena Simona Pilíková za blokování hokejky, což mělo za následek využití přesilovky a další vedení Liberce. I po této brance byly Chomutovandy schopné zareagovat a srovnaly na 2:2. O vítězi nakonec rozhodla až třetí třetina, kdy štěstěna stála na straně soupeřek, které zvítězily 2:3.

I do druhého zápasu lépe vstoupil soupeř, tentokrát se jednalo o Teplice. Teplické hráčky šly hned v první třetině do vedení 0:1. Toto skóre se dlouho neměnilo. Dokonce ani ve druhé třetině nepadla jediná branka. Až ve třetí třetině vysvitlo světlo a chomutovské florbalistky srovnaly na 1:1. O vítězi stále nebylo rozhodnuto a tak to i zůstalo. Hráčky tak remizovaly 1:1.

Starší žáci se představili v dalších bojích

Tentokrát hrály oba týmy starších žáků. Florbal Domeček Chomutov odjel do Strupčic, zatímco Florbal Chomutov jel až do Liberce.

Starší žáci nastupující za Florbal Domeček se utkali se třemi soupeři. V prvním zápase na ně čekal Jirkov, se kterým odehráli velice vyrovnané utkání, a nakonec vyhráli 3:2. S dalším soupeřem, Roudnicí, již byl zápas horší a prohráli 2:4. Zato v posledním zápase si starší žáci zastříleli a nad Štětím zvítězili vysoko 10:2.

Zatímco předchozí tým hrál nedaleko Chomutova, druhý celek čekala cesta až do Liberce. Hráči za Florbal Chomutov se v prvním utkání střetli s Litvínovem. S tím dokázali dovést utkání do remízy – 5:5. Ve druhé duelu na ně čekal Jablonec. S těmito hráči Chomutováci statečně bojovali, ale nakonec prohráli 3:5. I poslední zápas byl velice vyrovnaný. V něm strži narazili na Panthers Liberec, kterému podlehli těsně 2:3.