Oficiální web florbalového klubu Chomutov
12.10.2019 | Lenka Láryšová, Foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Dorostenky drží třetí místo v tabulce, mladší žákyně na hřišti válely

Dorostenky drží třetí místo v tabulce, mladší žákyně na hřišti válely
C H O M U T O V - Dorostenky mají za sebou čtyři zápasy a z toho dokázaly třikrát zvítězit. Mladší žákyně se poprvé představily na hřišti v této sezóně a nemohly začít lépe – všechny tři zápasy vyhrály a ne zrovna malým skóre.

Dorostenky mají devět bodů

První herní víkend dorostenky hrály v Kadani. První zápas se jim moc nevyvedl. Hrály s Turnovem a po velikém boji prohrály 4:8. Druhý zápas byl proti domácí Kadani. První třetinu byl výsledek stále 0:0, pak se ale chomutovské hráčky začaly prosazovat, a nakonec zvítězily 2:0.

Další dva zápasy se uskutečnily v mosteckých Velebudicích. Do prvního střetu nastoupily chomutovské dorostenky proti litvínovským Bivojkám, se kterými to nikdy nebývá jednoduché. Nakonec naše hráčky zvítězily jasným výsledkem – 5:0. Čtvrté utkání bylo proti domácímu Mostu. I zde si chomutovský tým připsal na své konto nulu v obdržených brankách, jelikož dorostenky zvítězily 9:0.

Mladší žákyně vyhrály vše, co se dalo!

Mladší žákyně do svého prvního miniturnaje nastoupily na domácí palubovce. Odehrály zde tři zápasy a do sezóny vstoupily, jak nejlépe mohly, jelikož nenašly přemožitele. V prvním zápase naše žákyně porazily 5:3 Kadaň, ve druhém 10:4 podbořanské Tuleňky a ve třetím 14:1 litvínovské Bivojky.

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři