Dorostenky a mladší žákyně získaly výhru a remízu

C H O M U T O V - Dorostenky hrály v Litvínově, kde se utkaly s Mostem a Ústím. S prvním celkem jednoznačně zvítězily, zatímco s druhým sokem bojovaly až do konce, a nakonec remizovaly. Mladší žákyně v té samé hale utkaly s Mostem, Litvínovem a Kadaní. Na hřišti se představili i chomutovští elévové.

Čtyři body do tabulky

Dorostenky se hned v prvním zápase potýkaly s kvalitním soupeřem, kterým bylo Ústí. V první třetině byl výsledek vyrovnaný, jakmile dalo Ústí gól, Chomutov dorovnal a naopak. Rozhodnout nakonec měla poslední třetina, ale i ta dopadla vyrovnaně. Dorostenky tak s Ústím zápas ukončily remízou – 3:3.

Ve druhém utkání si chomutovské dorostenky došláply na hráčky Wings Most. Již v první třetině naše hráčky vstřelily čtyři branky a své vedení navyšovaly i v následujících minutách. Svého soupeře ani přes vedení nepodcenily a zápas dotáhly do vítězného konce. Zvítězily vysoko 12:1.

Mladší žákyně a elévové

Do Litvínova jely bojovat se soupeři i chomutovské mladší žákyně. Ty hned v prvním zápase remizovaly s kadaňskými katyněmi a ve druhém střetu porazily litvínovské Bivojky. Až poslední zápas pro ně znamenal prohru, kdy nestačily na mostcké Wings.

Doma naopak zůstali naši elévové, kteří hráli v MSH Chomutov. Představily se všechny tři vaše týmy a vedly si výborně. Ďáblíkům se sice nedařilo, ale Čertíci zvítězili ve dvou utkáních a v jednom remizovali a hráči Domečku dvakrát odcházeli z palubovky jako vítězové.