Oficiální web florbalového klubu Chomutov
06.02.2019 | Lenka Láryšová, Foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Dorostenkám byl kontumován zápas, starší žáci váleli v sobotu i neděli

Dorostenkám byl kontumován zápas, starší žáci váleli v sobotu i neděli
C H O M U T O V - Během víkendu měl Florbal Chomutov velice napilno, jelikož hrálo hned několik mládežnických kategorií a na několika různých místech. Dorostenky hrály v Chomutově, kde 12:0 porazily Děčín, mladší žákyně odehrály své čtyři zápasy v Kadani. K přeboru nastoupili starší žáci v Krupce, zato liga se hrála v Kadani a Žatci.

Dorostenkám byl kontumován zápas

Dorostenky po dlouhé době hrály na domácí palubovce v Chomutově a hned jejich první zápas s Mostem byl kontumován – 5:0. Ke druhému utkání chomutovské dorostenky již nastoupily a střetly se s Děčínem. S tímto týmem si jednoznačně poradily a porazily ho 12:0, čímž si v tabulce zajistily 2. místo.

Starší žáci a mladší žákyně o víkendu

V přeboru nastoupily oba chomutovské týmy, jak Florbal Chomutov Domeček, tak Florbal Chomutov Girls. Oba naše týmy odehrály čtyři zápasy, ale bohužel si nevedly dobře.

Kromě přeboru proběhla také liga starších žáků, kdy se 2. 2. v Žatci odehrál 2. koš a 3. 2. v Kadani 5. koš. Hráči v druhém koši odehráli tři utkání, kdy porazili 5:1 Žatec a 6:4 Florbal Ústí, díky čemuž se udrželi v 2. koši.

Zástupci Florbalu Chomutov B hráli v neděli v Kadani, kde si poradili se všemi soupeři. Porazili 5:2 Českou Lípu blue, 6:3 Florbal Ústí B a 9:1 Florbal Jirkov, a tak díky třem výhrám postoupili do 4. koše.

O víkendu se představily i mladší žákyně. Žákyně ve svých zápasech porazily Dubí a Podbořany, prohrály jen s Kadaní a Litvínovem.

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři