Dorostencům i mladším žákům se na florbalovém poli velice dařilo

C H O M U T O V - Dorostenci po delší pauze hráli v Karlových Varech, kde je čekal soupeř z Kadaně a Teplic. Nevedli si vůbec špatně, kadaňské Katy porazili 10:3 a s teplickým Dynamem si poradili 12:6. Výborně si také vedli mladší žáci v lize, kde 9:7 porazili Jablonec blue a 5:3 Dynamo Teplice.

Výborná hra a výborné výsledky

První utkání začal svou první brankou soupeř z Kadaně, ale chomutovští hráči nenechali nic náhodě a za necelých 40 vteřin srovnali na 1:1. Po tomto velice bouřlivém začátku přišla chvíle klidu. Další branky byly viděny až ve druhé třetině, kdy dorostenci Florbalu Chomutov dvakrát prostřelili kadaňského gólmana a šli do vedení 3:1. Pokud začátek utkání byl bouřlivý, poslední třetina byl doslova uragán, který přinesl dohromady deset branek. V první moment se kadaňští Kati pokusili skóre dorovnat, pak se ale do tempa dostali naši hráči. Nakonec si chomutovští dorostenci vystříleli výhru 10:3.

S teplickým Dynamem se hned v počátku jednalo o vyrovnané utkání. Chomutovští šli do vedení, Tepličtí co nejrychleji dorovnali. Toto přelévání výsledku ze strany na stranu trvalo celou třetinu, která nakonec skončila 3:3. Druhá třetina naopak patřila jen a jen chomutovským florbalistům, kteří nedovolili Teplicím se prosadit. Po třiceti minutách vedli 8:3. V poslední části boj stále pokračoval, ale Chomutovští si již nenechali výsledek utéct a zvítězili 12:6.

Mladší žáci v Litvínově získali dvě výhry

V prvním zápase ligy se naši mladí florbalisté utkali s Dynamem Teplice, které porazili 5:3. Ve druhém zápase narazili na domácího soka – Bivoje z Litvínova, s nimiž se jim bohužel nepodařilo skórovat, zato v poslední zápase si poradili s Jabloncem blue, který porazili 9:7.