Dorostencům B a mladším žákům se tento víkend dařilo více než dobře

C H O M U T O V - Dorostenci B hráli doma a před domácími diváky se jim velice dařilo – oba své protivníky porazili výsledky 5:4 a 10:3. Mladší žáci se o tomto víkendu zapojili do ligy i přeboru a svými úspěchy navázali na své starší spoluhráče. V neposlední řadě se v hale na Březenecké florbalem bavily i naše přípravkové týmy!

Dorostenci slaví dvě výhry

Prvním soupeřem našich dorostenců byl Děčín. Zápasu nechyběl opravdu pořádný drive. Hned v první třetině padlo neuvěřitelných pět branek. Sice naši dorostenci prohrávali 2:3, což pro ně nepředstavovalo žádný problém. Ve druhé třetině hráči udržovali stále napětí a o vítězi se rozhodlo až v posledních dvanácti minutách, kdy chomutovští hráči dvakrát zabodovali a Děčín porazili 5:4.

Ve druhém zápase došlo ke střetu mezi chomutovskými dorostenci a teplickým Dynamem. První část byla vcelku vyrovnaná, ale dalších dvanáct minut bylo pro naše bojovníky opravdu úspěšných. Nastříleli čtyři branky a svému soupeři utekli o pět branek – 6:1. v poslední části si Chomutovští jen svůj náskok udrželi a zvítězili 10:3.

Liga v Lovosicích, přebor v Litvínově – mladší žáci

Ligu mladší žáci odehráli v Lovosicích, kde se utkali se třemi soupeři – Lovosicemi Yellow, Dynamem Teplice a Litvínovem Yellow. Ani jednomu z nich nedali šanci a z místní palubovky s odvezli krásné tři výhry – 5:2, 8:1 a 5:3.

Trojkový florbal, tedy přebor, odehrály oba týmy mladších žáků – Florbal Chomutov a Florbal Chomutov Harmonie. Oba zmíněné celky si vedly velice dobře, jelikož ze tří zápasů ovládly dva. Jediným přemožitelem se stalo o Florbalu Chomutov teplické Dynamo a u Harmonie tým PRO – AKTIV Bílina.

Přípravky doma

Přípravkové týmy – Čertíci, Ďáblíci a Domeček – hrály doma. Přestože se jim nepovedlo vyhrát všechny zápasy, sportovní atmosféru si všichni hráči a diváci velice užívali.