Dorostenci ve 2. lize remizovali s Ústím, elévky a přípravky se bavily florbalem

C H O M U T O V - Dorostenci B jeli do Ústí, kde se v místní sportovní hale na Slunetě utkali s Podbořany a Ústím B. S prvně jmenovaným celkem prohráli 2:4, ale s ústeckým týmem remizovali 4:4. Mladší žáci nastoupili jak v lize, tak v přeboru a dokázali své soupeře pěkně potrápit. Florbalem se během tohoto víkendu bavily i nejmladší naděje – elévky a přípravky.

Dorostenci B získali bod díky remíze

V prvním zápase se chomutovští dorostenci utkali s Podbořany. První třetina byla bez vstřelené branky, ale druhou část lépe zahájil soupeř, který šel do rychlého vedení 0:2, pak se trefil František Palma a snížil na 1:2. Podbořanští si šli ale tvrdě za svým a nedovolili našim dorostencům výsledek srovnat. Nakonec dorostenci prohráli 2:4. Do druhého zápasu si chomutovští hráči vzali ponaučení a hned v 1. minutě šli do vedení 1:0. Po pár minutách došlo ke srovnání, ale Chomutovští se rozstříleli a po první části vedli 3:1. Před ústeckými nájezdy se vedení špatně udržovalo a došlo ke srovnání. To již vydrželo až do konce a dorostenci tak urvali remízu – 4:4.

Od mladších žáků po nejmenší

V lize mladších žáků se chomutovským hráčům tentokrát moc nevedlo, jelikož nezaznamenali ani jednu výhru. S Lovosicemi prohráli 0:5, s Litvínovem Yellow 1:10 a Litvínovem Black 4:11.

Naopak v přeboru si mladší žáci Harmonie vedli velice dobře. Žáci 10:6 porazili Most, 10:4 Bílinu, a nakonec 0:0 remizovali s Teplicemi – modrá. Hráči Domečku měli herní den velice obtížný, jelikož narazili na silné soupeře (SK Bivoj Litvínov, Teplice – Žlutá, DDM Teplice), s nimiž neuhráli ani bod.

Za přípravku nastoupily všechny chomutovské týmy: Čertíci, Ďáblíci i Domeček. Týmy bohužel neměly den, jelikož pouze Domeček získal jednu výhru – 5:1. Přesto se hráči i hráčky bavily krásným florbalovým dnem.

Výborně si ale vedly naše malé elévky. Ty sice prohrály s Tuleňkami z Podbořan, pak ale ukázaly, jak se umí radovat z výhry, jelikož 6:0 porazily Turnov. Ve třetím zápase remizovaly 3:3 s SK Štětí.