Dorostenci porazili soka z Jirkova, starší žákyně řádily na kadaňské palubovce

C H O M U T O V - I poslední říjnový víkend přinesl řadu zápasů a řadu výher i proher. V první řadě dorostenci porazili 5:3 Jirkov, hned po nich je nutné zmínit úspěšné starší žákyně, které porazily 4:0 Kadaň a 2:0 Štětí. Do zápasů nastoupili také mladší žáci, elévky a tři týmy přípravky.

Vítězství dorostenců nad Jirkovem

Dorostenci „B“ odehráli dva zápasy. V jednom z nich se utkali s Jazzmany ze Žatce, se kterými sehráli nelítostný boj, v němž nakonec podlehli 4:5. Ve druhém utkání proti Jirkovu si ale svou těsnu prohru napravili. Do duelu dorostenci vstoupili velice dobře, jelikož první třetinu ovládli 3:0 a ve svém výkonu nepolevili ani ve třetině druhé, kdy vedení navýšili na 5:0. Jirkov v následujících minutách výsledek nebezpečně snižoval, ale to si chomutovští hráči pohlídali a zvítězili 5:3.

Starší žákyně získaly krásné dvě výhry

Starší žákyně jely bojovat do Kadaně, kde měly sehrát 4 utkání, ale z důvodu neúčasti mosteckého celku jich nakonec bylo o jeden méně. V prvním utkání se střetly s rivalkami z Kadaně, s nimiž si naše hráčky poradily 4:0. V zápase číslo dvě na naše žákyně čekalo SK Štětí. S tímto soupeřem měly hráčky trošku větší obtíže, ale i tak zvítězily 2:0. Třetí zápas přinesl nelítostný boj s Ústím, ve kterém byly nakonec úspěšnější soupeřky – 2:3.

Nyní k těm nejmenším

V přeboru mladších žáků se představily oba celky, z nichž si lépe vedla Harmonie. Hráči týmu Florbal Chomutov Harmonie získali ze tří zápasů tři krásné výhry, kdy porazili 13:3 SK Bivoj Litvínov, 10:2 PRO-AKTIV Bílina a 7:5 Florbal Teplice Žlutá.

V lize se mladší žáci nachází ve čtvrtém koši, kde se utkali s následujícími týmy: FBC Panthers Liberec ORANGE, FbC Jazzmani Žatec a Tatran Mocní Tuleni Podbořany. Díky dvěma výhrám, 7:2 nad Žatcem a 7:2 nad Podbořany, získali krásné druhé místo.

Chomutovské elévky se představily v Podbořanech, kde 3:0 porazily Mocné Tuleňky z Podbořan a 14:0 Liberec. Prohrály jen jeden zápas, a to těsně 8:6 nad Mostem.

Z přípravek se představili Čertíci, Ďáblíci i Domeček. V prvním zápase si to mezi sebou rozdali Ďáblíci s Čertíky, z nichž byl úspěšnější druhý zmíněný tým, který vyhrál 10:0. Na Čertíky navázali i hráči z Domečku, kteří 3:1 porazili DDM Teplice.