Dorostenci B v obou zápasech zvítězili, mladší žáci odehráli přebor i ligu

C H O M U T O V - Dorostenci B svá víkendová utkání odehrála v Mostě, kde se utkali s místním celkem, s nímž vyhráli 8:3, a týmem Ústí B, které zdolali 7:5. Mladší žáci všechny zápasy odehráli v Teplicích a dařilo se jim výborně.

Dorostenci B na vítězné vlně

První utkání s Mostem dorostenci začali řídit již od čtvrté minuty první třetiny, kdy vstřelili první gól. Tím ale úspěšné proměňování šancí neskončilo, jelikož dorostencům se velice dařilo. Nejnebezpečnější moment, který ohrozil chomutovské dorostence na cestě za vítězstvím, nastal ke konci druhé dvanáctiminutovky, kdy mostečtí hráči vstřelili tři rychlé branky a snížili tak na 6:3. Naši hráči se ale nezalekli a utkání si dalšími dvěma brankami pojistili. Zvítězil tak 8:3.

Ve druhém utkání se dorostenci střetli s Florbalem Ústí B. Zápas začal lépe ústecký soupeř, který po první třetině vedl 1:2 a po druhé části 4:5. Výsledek nasvědčoval prohře, ale v poslední třetině dorostenci zlepšili svou hru, vstřelili tři branky a otočili tak utkání ve svůj prospěch – 7:5.

Liga a přebor mladších žáků

Ligu mladších žáků odehrál tým Florbal Chomutov, a to v Teplicích. V prvním utkání hráči narazili na ASK Lovosice – LFP Yellow, které porazili 3:1, ve druhém zápase naši výborní hráči remizovali 2:2 s Mostem a v posledním střetu si poradili 4:3 s DDM Dynamo Teplice.

Přebor odehrály hned dva týmy – Florbal Chomutov Domeček a Florbal Chomutov Harmonie. Domeček jeden ze tří zápasů prohrál, ale 14:5 porazil Florbal Teplice a 9:5 Lokomotivu Louny. Harmonie si vedla výborně. Hráči jedenkrát remizovali 0:0 s Roudnicí, 9:7 porazili DDM Dynamo Teplice a 13:4 porazili Vipers Most.