Dorostenci A bodovali, hráli také chomutovští elévové

C H O M U T O V - Dorostenci se opět vydali do Prahy, kde se utkali s kladenskými Kanonýry a pražskými Tigers. Oba zápasy byly velice vyrovnané, ale nakonec s Kladnem naši dorostenci vybojovali remízu 4:4 a s pražským celkem krásnou výhru – 11:5. elévové naopak nikam daleko cestovat nemuseli, hráli totiž v Kadani.

Remíza a výhra

Zápas začal velice nečekaně. Hned v čase 0:46 padla první chomutovská branka, ale pak místo toho, aby padaly branky, začaly se udělovat dvouminutová vyloučení na obou stranách. Což bylo také jediné, co diváci v první třetině mohli shlédnout. Druhá třetina opět začala vyloučením kladenského hráče, to ale chomutovští dorostenci potrestali a šli do vedení 2:0. Ve 22 minutě se ale Kladenští dostali ke slovu a výsledek dorovnali. I v poslední třetině se začalo zcela jako podle kopíráku, tedy vyloučeními. Ale Chomutovští zabojovali a i ve vlastní početní nevýhodě dokázali jít opět do vedení 3:2 a následně 4:2. Po poslední chomutovské brance se ale dlouho nečekalo na další a během jedné minuty kladenští výsledek opět dorovnali – 4:4. Těsně před koncem třetiny došlo ještě jednou k vyloučení na chomutovské straně, což sice ohrozilo výsledek zápasu, ale nakonec mač skončil remízou 4:4.

Ve druhém zápase se dorostenci střetli s Prgue Tigers. Do zápasu lépe vstoupili pražští hráči, ale chomutovští dorostenci dlouho neotáleli a výsledek dorovnali. Posléze se ale Tigers dostali opět do vedení. To se sice dorostenci snažili ze všech sil zvrátit, ale po patnácti minutách prohrávali 2:3. v počátku druhé třetiny při našich hráčích stála štěstěna a výsledek srovnali díky vlastní pražské brance. Při konci utkání došlo ještě k přestřelce, ale chomutovští dorostenci zápas zvládli a zvítězili 11:5.

Elévové v Kadani

Elévové hráli v Kadani a představily se tam všechny tři týmy. Nejlépe si vedl chomutovský Domeček společně s Čertíky, kdy každý z těchto dvou týmů vybojoval dvě krásné výhry.