Oficiální web florbalového klubu Chomutov
OSMIFINÁLE POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY (19:30): Florbal Chomutov vs. FbŠ Bohemians (ONLINE / VIDEO)
03.06.2018 | Redakce, foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Dětský den s florbalem: soutěže, focení, podpisy a spousta zábavy!

Dětský den s florbalem: soutěže, focení, podpisy a spousta zábavy!
C H O M U T O V - Začátek června již tradičně patří dětem. Letos poprvé se svou pověstnou troškou do mlýna přispěl také Florbal Chomutov, který se spolupráci s hlavními partnery Globus Chomutov, Salming ČR a Českým florbalem uspořádal v sobotu odpoledne florbalový dětský den.
Již od pravého poledne se u atrakcí na parkovišti před chomutovským Globusem pozvolna scházeli rodiče s dětmi. Počasí naštěstí přálo, a tak mohl celý program proběhnout podle plánu. Kromě skákacího hradu a možnosti občerstvit se zmrzlinou zdarma, byl tentokrát připraven také florbalový koutek. Kdo si vyzkoušel střelbu na branku, mohl si odnést na památku drobný dárek od našeho klubu nebo od Českého florbalu.

Po celé odpoledne na vše dohlížel a s dětmi se fotil Floorian, oficiální maskot Mistrovství světa ve florbale, které proběhne již letos v prosinci v Praze. Právě upomínkové předměty a prospekty na tuto vrcholnou akci Českého florbalu šly doslova na dračku. Zájem byl také o autogramiádu prvoligových hráčů Florbal Chomutov. Výsledkem skoro čtyřhodinového odpoledního programu byly desítky spokojených dětí i dospělých a my se už teď těšíme na další společné akce.

Generální partneři

Hlavní partneři