Oficiální web florbalového klubu Chomutov
07.05.2008 | Redakce

Další dva hráči pro Áčko: z Lokomotivy přichází František Prášil a Zdeněk Burda

Další dva hráči pro Áčko: z Lokomotivy přichází František Prášil a Zdeněk Burda
C H O M U T O V - Další dva hráče, s nimiž můžeme počítat pro příští sezónu, nám odkryla středa 7.května. Naše řady rozšíří útočník František Prášil a gólman Zdeněk Burda oba z Lokomotivy Chomutov. Tímto je v novém klubu vítáme a věříme, že v novém angažmá budou spokojeni.
Oba výše zmínění hráči po letošní sezóně koketovali s odchodem do Kadaně, ovšem nakonec se rozhodli zůstat v Chomutově. Pouze vymění dres Lokomotivy za FbC 98. František Prášil (22), je útočník s čuchem na góly. Dokazuje to i pohled na historické bodování Lokomotivy, kde figuruje na prvním místě. A právě góly a posílení ofenzívy si od něj slibujeme v příští sezóně. Měl by se stát jedním z lídrů "A" mužstva ve 3.lize.

Brankář Zdeněk Burda (22) začínal s florbalem v klubu FBC Stavební Chomutov, jednu juniorskou sezónu poté strávil v FbC 98 a v roce 2004 odešel do Lokomotivy. Tam byl po celé 4 roky jasnou brankářskou jedničkou a zejména v postupové sezóně 2006/07 podával výborné výkony. Nyní se vrací zpět a s pravidelnými tréninky se jistě rychle dostane zpět do výborné formy.

Oba hráči budou pro FbC 98 Chomutov bezesporu přínosem. V současné době se řeší ještě příchod dalších 2 - 4 hráčů. Jakmile bude nějaká další posila potvzena, budeme samozřejmě aktuálně informovat.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři