Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA ŽEN - 3. KOLO | Florbal Chomutov vs. FBC Česká Lípa | SO 16:00 | ONLINE
25.08.2021 | Redakce

Chomutov se v generálce na ligu utká s německým Floor Fighters Chemnitz

Chomutov se v generálce na ligu utká s německým Floor Fighters Chemnitz
C H O M U T O V - V pátek 27. srpna čeká DDQ Florbal Chomutov generální příprava na novou sezónu 1. ligy mužů 2021/2022. Soupeřem pro tuto příležitost bude německý bundesligový Floor Fighters Chemnitz. Utkání se odehraje v MSH Chomutov v 19:00. Vstupné je zdarma.

Předestavení soupeře

Floor Fighter Chemnitz e.V. je tradiční florbalový klub, který se momentálně nachází na předních příčkách Bundesligy. Klub byl založen na konci 90. let jako samostatná sekce v tamním hokejovém klubu. S postupem do 1. Bundesligy v roce 2002 a rostoucím počtem členů a týmů, bylo rozhodnuto založit vlastní klub. V roce 2009 byl tedy založen jedinečný florbalový klub Floor Fighters Chemnitz e.V.

Soupiska:

Brankáři: Lukas Thieme, Jaakko Kariniemi,

Obránci: Camill Wagner, Jan Seipel, Eemeli Horttanaien, Felix Kinder, Paul Millard, Gustav Peters, Magnus-Ernst Scholz,

Útočníci: Pepe Schaub, Leo Tikka, Roope Turunen, Felix Irrgang, Gabriel Bonifacio, Luca Böhlmann, Hannes Langenstrass, Maximilian Schröder, Tim Sigmund, Ruben Schaaf, Pepe Wurlitzer,

Hlavní trenér: Sascha Franz, Asistenti trenéra: René Radünz, David Reich.

Slovo trenéra Martina Bociana

Poslední přípravné utkání před startem ligy. Chemnitz je kvalitní soupeř, který nás znovu výborně prověří. Zápas využijeme ke vyzkoušení nových variant sestavy, v brance dostanou příležitost junioři. Cílem pro utkání je kvalitní výkon a první výhra sezóny.

O utkání

Generálku na novou sezónu 1. ligy mužů, kterou začne DDQ Florbal Chomutov v sobotu 11. září na půdě Start98, odehrajeme v pátek 27. srpna od 19:00 v MSH Chomutov. Utkání se nebude vysílat online přenosem, takže jediná možnost zápas sledovat bude přímo v Městské sportovní hale.

Foto: Floor Fighters Chemnitz

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři